Saarte Hääle tellija Helja Tarkin võitis reisi Türki (4)

Raadio Kadi eilses Keskpäevatunnis loositi Saarte Hääle tellijate vahel välja reis kahele Türki. Loosiõnn soosis Helja Tarkinit, kes elab Orissaare vallas Põripõllu külas.

Kui Saarte Hääl pärast saadet prouale helistas, tunnistas proua, et Tõnis Kipper oli talle juba uudist teatanud. Rõõmus oli ta aga ikka.

“See on nii suur üllatus. Türgis ei ole ma seni käinud. Natuke kauge on, aga mis seal ikka,” rääkis Tarkin telefonis ühe hingetõmbega.

Saarte Hääl on naisel otsekorraldusega tellitud algusest peale. “Mul on ikka mõlemad lehed tellitud, aga hommikul loen ennekõike Saarte Hääle läbi,” kinnitas ta. “Minu meelest on lehes kõike parajalt – uudised, järjejutt, sünnipäevad ja isegi naljanurk,” loetles võitja.

Äsja saadud võidu uudsuse tõttu polnud Tarkin tolleks hetkeks veel mõelnud, kelle ta reisile kaasa võtab. Pensionipõlve pidav endine kauplusejuhataja arvas, et ilmselt ikka tütretütre. Ja reisile lähevad nad kas aprillis või mais, sest suvel on kodus ka tore olla.

Saarte Hääle vastutav väljaandja Gunnar Siiner leidis enne loosimist, et loomulikult vääriksid lehelugejad kingituseks maja või autot, aga kuue aasta vanuse ajalehe jaoks on kinkida reis Türki täiesti jõukohane.

“Egiptus on saarlaste jaoks juba selline igapäevane puhkusekoht,” arvas Siiner. “Türgi on huvitav maa ja sealne köök on meile ka suupärasem,” lisas ta.

Reisi kohta ütles vastutav väljaandja, et võitjal endal tuleb vaid Tallinna lennujaama ning sealt tagasi jõuda. Ka kõik söögid ja karastusjoogidki on võidureisi sisse arvestatud. Reisi Türki korraldab reisibüroo Wris.

Ajalehe uus tellimiskampaania algab juba märtsi algul. Mis siis auhinnaks on, jättis Siiner seni veel enda teada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 650 korda, sh täna 1)