Horoskoop

JÄÄR – Täna on soodne päev kinnisvaraga seotud tehingute tegemiseks. Kindel ja turvaline aeg ajada rahaasju.
SÕNN – Kipud olema pikaldasem kui tavaliselt. Ka sinu mõtlemine on aeglasem, kuid samas on sul väga romantiline meeleolu.
KAKSIKUD – Tunned uudishimu salajaste asjade suhtes ja soovid teada oma kaaslaste kohta rohkem, kui siiani teada oled saanud.
VÄHK – Tänased planeediseisud muudavad sind idealistlikuks. Püüad luua enda ümber maailma, kus saad ise otsustada oma elu üle.
LÕVI – Otsid täna midagi erilist ja huvitavat. Oled köidetud isikutest, kellel puudub hirm ekstreemsuste suhtes.
NEITSI – Kui oled otsinud sügavamat suhet, siis väga tõenäoliselt leiad täna kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted kestavad terve elu.
KAALUD – Vaimsete mõjudega päev. Tavalisest töötegemisest ja materiaalsete asjadega tegelemisest ei taha aga midagi välja tulla.
SKORPION – Väldi kõikvõimalikke kahtlasi suhteid ja tegevusi. Praegu pole soodne aeg finantstehinguteks, on oht langeda petturite ohvriks.
AMBUR – Võimalik, et puutud täna kokku piirangute ja takistustega. Tuled olukorrast aga kenasti välja, kui täidad kõrvalekaldumatult oma kohustusi.
KALJUKITS – Tänaseks komistuskiviks võivad saada laiskus ja hooletus. Peaksid olema valmis suhtlemiseks isikutega, kes püüavad sind aidata.
VEEVALAJA – Tunned täna tugevat tõmmet kõige varjatud, salajase ja müstilise poole. Muutud liigagi paranoiliseks.
KALAD – Kaldud liialdama tööga ja seetõttu võid stressikoorma alla sattuda. Võta endale aega lõõgastumiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 123 korda, sh täna 1)