Kuhu minna

NELJAPÄEV, 10.jaanuar

KINO
Divas kl 18 “Teel Põhja”. Pilet 4 eurot.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaare tennisehallis kl 19 meeste paarismängu I etapp.

REEDE, 11. jaanuar

KINO
Tornimäel kl 19 “Looraks”. Laheda animakomöödia “Mina, supervaras” tegijad toovad meie ette uhiuue linaloo nimega “Looraks”. Selle aluseks oleva lasteraamatu kirjutas Dr. Seuss, kelle raamatute põhjal on valminud sellised filmid nagu “Horton” ja “Grinch”. “Looraks” jutustab ühest ettevõtlikust 12aastasest poisist, kes saab ühel päeval teada, et tema unistuste tüdruku südame võitmiseks on vaja leida… ehtne puu. Ülesande muudab raskeks tõsiasi, et ühtegi puud pole enam alles ning terves linnas on kõik puud ja taimed plastikust ja täispuhutavad! Ehtsa, elava ja lõhnava puu leidmiseks peab poiss tutvuma muinasjutukangelaseks peetava Looraksiga. See on tohutusuurte vuntsidega pisikest kasvu pahur olevus, kel on tegelikult hea süda ja kes võitleb kõigest jõust selle eest, et tema maailm rumalate loodusehävitajate poolt lõplikult rikutud ei saaks. Pilet 2 eurot.

Divas kl 18 must komöödia “Joomahullu päevaraamat”. Helsinki joodiku Juha Bergi (Joonas Saartamo) elu toetub kolmele vaalale – alkohol, seks ja vägivald. Rämedad pohmellid, hallukad ja muud jörmi elustiiliga kaasnevad jamad hakkavad Juhale lõpuks üle jõu käima. Ainus päästerõngas paistab olevat AA (anonüümsete alkohoolikute) klubi. Mõistmaks, kas mees võtab viina või viin meest, tuleb taluda nii põrgutuld kui ka tõelise armastuse kuumust.
“Joomahullu päevaraamat” on kange kokteil soome realismist ja mustast huumorist, mis nokib alati hästi. Filmi aluseks on Juha Vuorise samanimeline romaan, stsenaariumi autor on Lauri Maijala, kes on varem lavastanud ka samanimelise näidendi. Pilet 4 eurot.

KONTSERT

Kaarma kirikus kl 18 Kuressaare kammerkoori Eysysla kontsert “Jõulukella kaja”. Dirigent Veikko Lehto. Kontsert on tasuta.

Saaremaa muuseumis kl 18.30 plaadiesitlustuur “Mõisnik ja lambrine”. Plaadile on pandud tosin lüürilist rahvalaulu, mille teemaks on mõisa ja küla vahelised suhted pisut teisest vaatenurgast kui neid tavaliselt nähakse. Eesti pärimusmuusikas leiduvatest põnevatest tekstidest inspireeritud plaadil on nii rahvamuusikutelt kuuldud kui ka rahvaluule arhiivist ja kogumikest leitud pillilugusid, mis pärinevad nii Harju-, Pärnu-, Viljandi-, Valga-, Saare- kui Hiiumaalt. Piletid hinnaga 6 eurot, sooduspilet 4 eurot (õpilane, tudeng, pensionär) on müügil Piletilevi müügikohtades ja kohapeal tund enne algust. Kuni 7aastased lapsed pääsevad kontserdile tasuta.

TANTS
Divas Kiss me. Meeleolu tõstavad DJ Lillimägi ja Mikk Saarela.

Kodulinna lokaalis disko. DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta.

Club Privilege’is Happy Thursday: All tickets zero Euro.

Veski trahteris kl 20 uue aasta tervitustantsud Toomas Anni muusika saatel. Pilet 6 eurot. Kohtade broneerimine tel 45 33776, veski@veskitrahter.ee.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kuressaare tennisehallis 10.–13. jaanuarini tennise paarismänguturniir.

Kuressaare spordikeskuses algusega kl 19.40 Kaabeltau – Saaremaa saalijalgpalli liiga 2012/2013: Lossi 7 vs Kaarma VC. Võistlusi korraldab Saaremaa JK aameraaS.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 118 korda, sh täna 1)