Linnapea tervitas noorimaid kuressaarlasi (FOTOD) (6)

Linnapea tervitas noorimaid kuressaarlasi

Foto: Sander Ilvest

Eile andis Kuressaare linnapea Mati Mäetalu pidulikult kätte sünnikirjad ja -toetused. Seekord oli kultuurikeskusse kutsutud 25 beebit, neist 16 poissi ja 9 tüdrukut, kes on sündinud ajavahemikus 1. septembrist 17. detsembrini 2012.

“Vaadates viimase kümne aasta arenguid on linna elanike arv langemistendentsis, eelmisel aastal lausa 194 inimest jäi meil vähemaks. Aga üks number kõigi nende negatiivsete seas on olnud positiivne, ja see on iive, mis oli möödunud aastal pluss 11,” rääkis linnapea oma tervituskõnes. Ta lisas, et eks lapse sünd ole läbi aegade tähtsündmuseks elus, mis toob kaasa erinevaid emotsioone, rõõme ja meeldivaid hetki, kuid ka kohustusi ja vastutust.

“Kõigi teie süles olevate laste õnnelik lapsepõlv sõltub teist ja ma usun, et te suudate neile seda ka kindlasti pakkuda,” märkis Mäetalu, kinnitades, et linn pakub omalt poolt vastu hea ja turvalise kasvukeskkonna. Kohalolijatele esinesid eralasteaia Naerusuu Kakukese rühma lapsed, keda juhendas Maire Teras. Üritust juhtis linnavalitsuse pressiesindaja Kristiina Maripuu. Pildil võtavad linnapealt Mati Mäetalult ja abilinnapealt Argo Kirsilt sünnikirja ning õnnitlusi vastu 7kuune Uku Lember koos ema Kerli Nõgu ja isa Kareliga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 119 korda, sh täna 1)