Kuhu minna

REEDE, 11. jaanuar

KINO
Tornimäel kl 19 “Looraks”. Laheda animakomöödia “Mina, supervaras” tegijad toovad meie ette uhiuue linaloo nimega “Looraks”. Selle aluseks oleva lasteraamatu kirjutas Dr. Seuss, kelle raamatute põhjal on valminud sellised filmid nagu “Horton” ja “Grinch”. “Looraks” jutustab ühest ettevõtlikust 12aastasest poisist, kes saab ühel päeval teada, et tema unistuste tüdruku südame võitmiseks on vaja leida… ehtne puu. Ülesande muudab raskeks tõsiasi, et ühtegi puud pole enam alles – terves linnas on kõik puud ja taimed plastikust ning täispuhutavad! Pilet 2 eurot.

Divas kl 18 must komöödia “Joomahullu päevaraamat”. Helsingi joodiku Juha Bergi (Joonas Saartamo) elu toetub kolmele vaalale – alkohol, seks ja vägivald. Rämedad poh-mellid, hallukad ja muud jörmi elustiiliga kaasnevad jamad hakkavad Juhale lõpuks üle jõu käima. Ainus päästerõngas paistab olevat AA (anonüümsete alkohoolikute) klubi. Filmi aluseks on Juha Vuorise samanimeline romaan, stsenaariumi autor on Lauri Maijala, kes on varem lavastanud ka samanimelise näidendi. Pilet 4 eurot.

KONTSERT
Kaarma kirikus kl 18 Kuressaare kammerkoori Eysysla kontsert “Jõulukella kaja”. Dirigent Veikko Lehto. Kontsert on tasuta.

Saaremaa muuseumis kl 18.30 plaadiesitlustuur “Mõisnik ja lambrine”. Plaadile on pandud tosin lüürilist rahvalaulu, mille teemaks on mõisa ja küla vahelised suhted pisut teisest vaatenurgast kui neid tavaliselt nähakse. Eesti pärimusmuusikas leiduvatest põnevatest tekstidest inspireeritud plaadil on nii rahvamuusikutelt kuuldud kui ka rahvaluule arhiivist ja kogumikest leitud pillilugusid, mis pärinevad nii Harju-, Pärnu-, Viljandi-, Valga-, Saare- kui Hiiumaalt. Piletid hinnaga 6 eurot, sooduspilet 4 eurot (õpilane, tudeng, pensionär) on müügil Piletilevi müügikohtades ja kohapeal tund enne algust. Kuni 7aastased lapsed pääsevad kontserdile tasuta.

TANTS
Divas Kiss me. Meeleolu tõstavad DJ Lillimägi ja Mikk Saarela.

Kodulinna lokaalis disko. DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta.

Club Privilege’is lennutavad teid tantsupõrandalt taevasse kaksikvennad DJd Artur& Marc F!

Veski trahteris kl 20 uue aasta tervitustantsud Toomas Anni muusika saatel. Pilet 6 eurot. Kohtade broneerimine tel 45 33776, veski@veskitrahter.ee.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kuressaare tennisehallis 10.–13. jaanuarini tennise paarismänguturniir.

Kuressaare spordikeskuses algusega kl 19.40 Kaabeltau – Saaremaa saalijalgpalli liiga 2012/2013: Lossi 7 vs Kaarma VC. Võistlusi korraldab Saaremaa JK aameraaS.

LAUPÄEV, 12. jaanuar

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Reeküla kirikus kl 14–18.30 koolitus teemal “Hingehoid ja nõustamine”. Koolituse viib läbi Eesti metodisti kiriku teoloogilise seminari rektor, nõustamise-, hingehoiu- ja psühholoogialektor Meeli Tankler.
Koolitusel jagatakse praktilist õpetust, mis on nõustamine ja hingehoid; kuidas saaksime üksteisele muredes ja kriisiolukordades toeks ja abiks olla ning kuidas teisi inimesi paremini mõista ja vähem hukka mõista. Koolitus koos kohvipausiga on osalejatele tasuta. Kohapeal on võimalik koolituskulude katteks oma toetus korjanduskarpi panna.

TANTS
Divas Battery Clubbing session. Linna parimad rütmid paiskavad saali DJ Rooster, DJ Flower Power ja DJ Mikk Isle.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.

Club Privilege’is Kahlua presents: White russian. Muusikaparemiku toob publikuni DJ E.H. Dresscode: white.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 11 Saare maakonna meistrivõistlused korvpallis: BC Käsa vs Saare Erek; kl 12.45 Vesse vs Orissaare. Kl 13 Eesti I liiga meeste võrkpallimeistrivõistlused: Saaremaa vs TLÜ.

Suure Tõllu puhkekülas kl 14 Saaremaa lahtised käesurumisvõistlused. Kontakt: tel 56 327 524.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 141 korda, sh täna 1)