Koer kukkus katteta kaevu (7)

Koer kukkus katteta kaevu

NEELAS KOERA: Reporter Tõnu Veldre lahtise kaevu juures, mis koera jaoks oli ohtlik ja mille päästjad okstega katsid. Foto: Sander Ilvest

Teisipäeval kell 17.52 kutsuti päästjad Kuressaare linna Arhiivi tänavale, kus koer oli kukkunud 1,5 meetri sügavusse auku. Päästjad aitasid koera august välja ning katsid ohtliku augu kinni. Kõrvalt leiti veel teine auk, mis samuti laudadega kaeti.

Kuressaare linna pressiesindaja Kristiina Maripuu kinnitusel teavitati eile linnavalitsust kahest Arhiivi tänaval asuvast ohtlikust katmata kaevust, mille päästjad üle-eile laudadega katsid. Maripuu andmetel on kaevud kantud geoinfosüsteemi, kuid asuvad eramaal. Seega vastutab nende eest maaomanik.

Linnavalitsusel ei ole aga täit ülevaadet kõikidest eramaadel ja tootmisaladel asuvatest katmata kaevudest. Samuti kujutavad pressiesindaja sõnul endast ohtu varem kaetud, aga tänaseks mädanenud laudkattega kaevud ja augud. Niisiis ootab linnavalitsus jätkuvalt infot katmata kaevudest. Kui selline teade saabub, reageerib ohu korral reeglina Kuressaare Linnamajandus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 852 korda, sh täna 1)