Kuhu minna

NELJAPÄEV, 17. jaanuar

KINO
Divas kl 18 must komöödia “Joomahullu päevaraamat”. Pilet 4 eurot.

NÄITUS
Saare maakonna keskraamatukogu II korruse fuajees avatakse kl 16 näitus “Aiboland – fotonäitus eestirootslastest”. Kohal on fotode autor Patrik Rastenberger ja produtsent Mikael Sjövall. Näitus jääb avatuks 14.veebruarini.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

Club Privilege’is Happy Thursday: All tickets zero Euro. Head sõbrad! Jätkame traditsiooni ehk neljapäeviti sissepääs kõigile tasuta.

SPORT
Orissaare spordihoones kl 17 sisekergejõustiku võistlus lastele “Lumepalli mängud”. Alad: 30 m tõkkejooks, 30 m jooks, kuulitõuge ja kõrgushüpe. Võistlusi korraldab Orissaare Sport.

REEDE, 18. jaanuar

KINO
Divas kl 18 romantiline komöödia “Garantiiajaga mees”. Alla 12 a mittesoovitatav.

ÜRITUS
Saaremaa ühisgümnaasiumi aulas kl 19 SÜGi 96. lend kutsub oma kabaree-etendusele “C’est La Vie”. Pilet 3 eurot. Piletid vaid eelmüügist kooli sekretäri juures ja spordihoones.

Hellamaa külakeskuses mälumänguvõistluse Muhu Kilb esimene voor. Info tel 50 65 161, Kalev Kütt.

Sakla seltsimajas kl 19 valla sasku IV etapp.

TANTS
Divas Powerbrass. Kasutusele võetakse trompet, saksofon ja viiul. Timo Vendt, Otto-Karl Vendt ja DJ Kermo Hert.

Kodulinna lokaalis disko. DJ Urmas Rämmal.

Club Privilege’is Sweet Coctail night by Privilege. Kõigile, kes armastavad maitsvaid kokteile, ilusaid inimesi ja head tantsumuusikat.

SPORT
Kuresssaare spordikeskuses kl 11 Eesti U18 poeglaste 2012. a võrkpalli EVF karikavõistluste II finaalgrupp. Kl 19.40 Kaabeltau – Saaremaa saalijalgpalli liiga 2012/13: FC Taritu vs Torgu.

TULEKUL

Vanamuusikansambel Rondo kutsub aastapäevakontserdile.

Reedel, 25. jaanuaril kl 18 toimub Kuressaare muusikakooli suures saalis vanamuusikaansambli Rondo 17. aastapäeva kontsert.

Esineb Rondo kolm koosseisu. Nooremas grupis musitseerivad Karoliina Pilden, Kertu Truumure, Viktoria Ilmast, Liilia Salong ja Tõnis Grepp, kes õpivad muusikakoolis kolmandat või neljandat aastat ja on omandanud mänguoskuse mitmel pillil. See grupp on välja valitud Eesti ja Läti klassikaraadio ühiskontserdi esinejaks veebruaris Viljandi Pärimusmuusikaaidas. Rondo juunioride koosseisus musitseerivad eeloleval kontserdil Kristiina Pilden, Carolina Rahnel ja Merlin Sepp.

Lisaks õpilasgruppidele on Rondo nime all juba aastaid tegutsenud muusikakooli vilistlastest ja õpetajatest koosnev grupp. Selle praegusesse koosseisu kuuluvad Annaliis Lehto (plokkflöödid, poogenpsalter, löökpillid), Kristi Saar (laul, fiidel, löökpillid) ja Kristiina Pilden (plokkflöödid). Niihästi viimati mainitud kui ka teiste gruppide koosseisu kuulub ka Rondo juht Tiiu Maripuu (romaani harf, plokkflöödid jm). Kontsertmeistritena teevad kaasa Heldi Vahter ja Natalja Laht.

Kontserdil kõlab keskaja, renessanss- ja barokkmuusika. Muusikainstrumendid, mida kontserdil näha ja kuulda saab, on haamerdultsimer, poogenpsalter, romaani harf, fiidel, erinevad plokkflöödid, klaver jt.
Kontsert on tasuta ja kõik on oodatud!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 157 korda, sh täna 1)