Horoskoop

JÄÄR – Peaksid täna väga hoolikalt keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, nii saavutad kindlasti oma eesmärgi.
SÕNN – Ootamatute sündmuste aeg. Ole valmis muudatusteks ja huvitavateks ettepanekuteks. Avatud suhtumine mõjub sulle värskendavalt ja arendavalt.
KAKSIKUD – Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Võiksid täna korda saata nii mõndagi, kuid kipud olema selleks liiga laisk.
VÄHK – Täna on soodustatud tegevused ja suhted, mis seotud välismaa või välismaalastega.
LÕVI – Nüüd annavad endast märku teemad, millega oled ammu tegeleda tahtnud, kuid pole selleks lihtsalt aega leidnud.
NEITSI – Tänane päev annab sulle rohkesti energiat ja hea füüsilise vormi. Peaksid leidma mooduse, kuidas seda ära kasutada ning tegema midagi kasulikku.
KAALUD – Materiaalsed ja rahalised probleemid võivad nüüd tuua esile sinu varjatud soovid ja omadused, mida parema meelega varjaksid.
SKORPION – Torkad tavalisest rohkem silma ja võimalik, et saavutad ootamatult populaarsuse inimeste silmis, kellega sul seni just parimad suhted polnud.
AMBUR – Ole tähelepanelik selle suhtes, mida räägid. Iga asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinda olukorda ja siis alles tee järeldusi.
KALJUKITS – Kui oled siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis nüüd tuleb sul nende asjadega taas kokku puutuda.
VEEVALAJA – Täna on väga hea päev armuasjade ajamiseks. Kui oled seni oma tundeid varjanud, siis nüüd võiksid kindlasti teha konkreetseid samme.
KALAD – Mõistuse ja emotsioonide konflikt võib muuta sind emotsionaalseks ja ülitundlikuks vähimagi kriitika suhtes. Ära võta ennast liiga tõsiselt!
Allikas: Delfi

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 80 korda, sh täna 1)