Horoskoop

JÄÄR – Täna võid kokku puutuda oma sisemiste salasoovidega. Lase end vabaks ja püüa elada võimalikult loomulikult.
SÕNN – Võimalik, et oled täna enesekeskses ja ambitsioonikas meeleolus. Püüad oma tahtmist jõuga läbi suruda.
KAKSIKUD – Võimalik, et sinu peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Sinu füüsiline tervis on praegu hea.
VÄHK – Pööra tähelepanu oma kõnele. Suures lobisemishoos võid välja rääkida nii mõnegi sulle usaldatud saladuse.
LÕVI – Sinu meeleolu kipub täna olema unistav ja väljenduslaad ebamäärane. Kõikuvad tujud muudavad suhtlemise raskeks.
NEITSI – Täna peaksid pöörama rohkem tähelepanu oma tõekspidamistele. Võimalik, et sul on välja kujunenud kinnisideed, mis ei lase rahulikult edasi areneda.
KAALUD – Kipud täna kramplik olema. Juhul, kui püüadki olla seltskondlikum, kukub see ebaloomulikult ja pingutatult välja.
SKORPION – Täna tunned keelatud vilja magusust. See võib aga tulevikus sulle tõelisi kannatusi valmistada. Huvi tekib müstika ja sügavate teemade suhtes.
AMBUR – Täna tuleb sulle kasuks sirgjooneline ja otsekohene käitumine. Esita oma mõtteid võimalikult täpselt ja ära lase teistel enda eest otsustada.
KALJUKITS – Täna võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse sa juba ammu ei uskunud. Peaksid võtma aega, et lahendada poolikuks jäänud asju.
VEEVALAJA – Pööra täna rohkem tähelepanu oma partneri soovidele. Kui siiani surusid oma tahtmist teistele peale, siis nüüd on aeg omalt poolt midagi vastu anda.
KALAD – Sinu lobisemishimu võib sulle täna tuua ootamatuid sekeldusi.
Allikas: Delfi

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 102 korda, sh täna 1)