Lühidalt spordist

Rallimehed Lätis poodiumil

Nädalavahetusel sõideti Lätis Aluksne ralli, mis oli ühtlasi Eesti autoralli karikasarja esimene etapp.

Üldkokkuvõttes 13. koha saanud Rasmus Uustulnd – Imre Kuusk Ford Fiesta R2-l said esikoha klassis E2WD, kaotades võitjatele 5:32,36.

Kokkuvõttes 35. koha saanud Einar Soe – Tarmo Kaseorg Toyota Starletil said teise koha klassis E10, kaotus ralli võitjatele 15:47,21.

Ralli võitsid Vasili Grjazin – Dmitri Tšumak Ford Fiesta S2000-ga.

Kaarel Ernitsale hõbemedal

Pühapäeval Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud A-klassi sisekergejõustiku meistrivõistlustel võitis Kaarel Ernits noormeeste kõrgushüppes 1.89-ga hõbemedali.

Kaia Kindlam lasi tublilt

Kaia Kindlam võitis Järvamaa lahtistel meistrivõistlustel naiste õhupüssiharjutuse 40 lasku 375 silmaga esikoha ja Muda karikavõistlustel oli ta parim 386 silmaga.

SWE-7-le ja Vessele kaotus

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Kuressaare SWE-7 neljapäeval Tallinnas Kadaka spordihallis Elion/Webwarele 70:86. Mario Polusk viskas parimana 26 punkti.

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas kaotas Vesse laupäeval koduväljakul Tartu Kalevile 80:88.

Marek Niit alustas 47,3 sekundiga

Eesti kiireim mees, USAs Arkansase ülikoolis õppiv Marek Niit alustas hooaega möödunud nädalavahetusel USAs teatejooksuga. Nüüd on selgunud ka tema etapiaeg, mis oli 47,3 sekundit.

Laupäeval sai Marek Niit kolmikmaavõistlusel Texase ja Louisiana ülikooliga 400 meetri jooksus ajaga 48,11 kaheksanda koha, vahendab Delfi Sport.

Võrdluseks: Niidu nimele kuuluv Eesti 400 m siserekord on 45,99.

Saalijalgpallis Taritu ei vääratanud

Kuressaare spordikeskuse väikeses saalis toimunud saalijalgpalli meistrivõistluste kuuenda vooru esimeses kohtumises suutis seni võiduta Lossi 7 üllatada oma poolehoidjaid hea mänguga ja võita ülinapilt Kaarma VC 5:4.

Samas peetud Leisi JK ja FC Taritu kohtumises oli aga jõudude vahekord selge poolajavileks – FC Taritu võitis poolaja 4:0 ja kogu mängu 7:2.

Kaarma spordimajas toimunud seitsmenda vooru kohtumises ei lasknud kodumeeskond Kaarma VC kordagi mänguohjasid käest ja võitis 6:1 Leisi JK.

Kuressaare spordikeskuses otsustati FC Taritu ja Torgu vahel sisuliselt saaliliiga võitja saatus. Kuigi Torgu võitis poolaja 4:3, võitis FC Taritu lõpuks 7:5.