Horoskoop

JÄÄR – Sinu mõistus on täna aktiivne. Hea oleks, kui leiaksid sellele aktiivsusele ka rakendust. Hea aeg finantstehinguteks.
SÕNN – Sinu loominguline inspiratsioon on nüüd vaba ja liikuv. Samas muudab soov suhelda sind liiga vastuvõtlikuks.
KAKSIKUD – Täna sa parema meelega põgeneksid iseenda eest ja unustaksid kohustused. Võid minna isegi äärmustesse.
VÄHK – Võimalik, et puutud täna tahtmatult kokku riskidega. Ole valmis tegema otsuseid, kuid enne tegutsemist mõtle oma sammud kindlasti korralikult läbi.
LÕVI – Täna on hea päev võtta ennast kokku ja alustada juba ammu kavandatud muudatuste tegemist või siis ammuste plaanide teostamist.
NEITSI – Võimalik, et satud täna huvitavate sündmuste keskele. Kasuta juhust ja võta olukorralt kõike, mida annab võtta.
KAALUD – Suurenenud vajadus romantika ja ilu järele. Aktiviseerunud on intuitsioon, tunnetad kaaslaste meeleolusid. Sinu peenetundelisus teeb sind köitvaks.
SKORPION – Võimalik, et sinu poole pöördutakse täna sinu kontrollimise meeleolus. Ole valmis oma tegemistest aru andma.
AMBUR – Võimalik, et pead täna aru andma minevikus sooritatud tegude pärast. Säilita rahu ka ebameeldivuste puhul ja väldi agressiivset käitumist.
KALJUKITS – Tänane päev peaks tooma sulle võimalusi enese arendamiseks ja uute suhete loomiseks. Samuti on hea aeg reisimiseks.
VEEVALAJA – Sinu enesehinnang on täna üsna kõrge. Võid tunda vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna.
KALAD – Oled täna veidi kinnine ja kõige uue suhtes skeptiline. Võimalik, et sul tuleb täna tegemist teha vanemate inimestega. Püüa olla paindlikum.
Allikas: Delfi

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)