Horoskoop

JÄÄR – Ilmutad täna äärmist kangekaelsust. Sinu järeleandmatus võib nii mõnegi inimese endast välja viia. Ole tolerantsem.
SÕNN – Täna peaksid enese vastu tähelepanelikum olema ja peale passima, et sa end tööga üle ei koormaks. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele.
KAKSIKUD – Oled suuremeelne ja optimistlik, taktitundeline ja maitsekas. Sa meeldid täna nii teistele kui ka iseendale.
VÄHK – Hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Sinu vaim on valmis uuteks kogemusteks.
LÕVI – Igatsed romantikat ja armastust. Tõenäoliselt läheb sul selles osas hästi ja leiad endale igati meeldiva kaaslase.
NEITSI – Tänane päev on sinu jaoks ilmselt lähiaja lõbusamaid, kergemaid ja loomingulisemaid. Kõikvõimalikud pinged haihtuvad silmpilkselt.
KAALUD – Täna on hea päev, tegemaks kaugeleulatuvaid plaane. Erilist tähelepanu pööra materiaalsele heaolule ja turvalisusele.
SKORPION – Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui teed liiga ennatlikke järeldusi.
AMBUR – Täna võtavad sinu üle võimust kahtlused ja kerge hirm tuleviku ees. Otsid turvatunnet ja kaaslaste toetust, kuid ole ka ise enesekindlam.
KALJUKITS – Võimalik, et satud täna reserveeritud ja kinniste inimeste seltskonda, kus pead endast võimalikult hea mulje jätma.
VEEVALAJA  – Oled vaimselt heas vormis. Tunned huvi uute inimeste ja õpingute vastu. Ka sinu mälu on tavalisest parem.
KALAD – Oled täna närvilisem ja nõudlikum oma elutingimuste suhtes. Pöörad tähelepanu asjadele, mida sa varem pole tähelegi pannud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 82 korda, sh täna 1)