Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna oma partneri üle võimutsema. Sul on raske leppida sellega, et kellegi arvamus võiks sinu omast erineda.
SÕNN – Täna võid sattuda keerulisse olukorda, kus pead oma mõistust pingutama, et toimuvast aru saada. Väldi siiski ülepingutamist.
KAKSIKUD – Tead täpselt, mida tahad saavutada oma perekonnaelus ja oled valmis selle nimel ka võitlema. Sa ei lepi kompromissidega.
VÄHK  – Su meeleolu paraneb tunduvalt, saad jutuotsa peale mõne vana tuttavaga, kellega vanu aegu meenutada. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.
LÕVI – Juhul kui oled raha kõrvale pannud, on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled praktiline ja piisavalt mõistlik, et teha tähtsaid otsuseid.
NEITSI – Tänane päev võib tuua positiivset selgust kõiges selles, mis siiani sinu jaoks segaseks jäänud. Ole valmis ka head nõu kuulda võtma.
KAALUD – Ole valmis täna selleks, et pead riskeerima. Usalda oma teadmisi ja väldi otsuste tegemist emotsioonidest lähtudes.
SKORPION – Oled täna kangekaelsem kui tavaliselt. Parem oleks, kui tegutseksid täna pigem üksinda. Väldi agressiivset käitumist.
AMBUR – Teravate elamuste ja kirglike mõjudega päev. Ole valmis ootamatusteks. Tööl ei taha asjad sugugi plaanipäraselt minna.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud toovad sulle taltsutamatu himu naudingute järele. Püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus.
VEEVALAJA – Sul võib esineda raskusi teiste inimeste mõistmise ja koostöö tegemisega. Eelistad pigem iseseisvalt tegutseda.
KALAD – Oled meeldivalt enesekindel ja suudad ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjud oma kaaslastele targa ja kogenuna.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 186 korda, sh täna 1)