Indrek Kajupank tuli Eesti korvpallimeistriks

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste finaalseerias Tartu Ülikool /Rocki neljas kohtumises alistanud Tallinna BC Kalev/Cramo meeskonna koosseisus võitis kuldmedali ka saarlane Indrek Kajupank.

Treener Alar Varrak pani Indrek Kajupanga kõigis BC Kalev/Cramo mängudes alati algkoosseisu, kus ta mängis mõned minutid. Hiljem pääses saarlane väljakule episoodiliselt ja nii ka finaalseerias.

“Olen rahul,” ütles Kajupank. “Treener ütles, et ta annab mulle mänguminuteid ja nii ka läks. Muidugi tahaks rohkem mängida ja edusse panustada, aga kui ma saan väljakul olla kas või sekundi ja meeskond võidab, olen rahul. Treeningutel andsin endast parima ja sellel on kindlasti ka tiitlivõitmises üks osa.”

Hooaega Rapla meeskonnas alustanud, kuid talvel BC Kalev/Cramoga liitunud Indrek Kajupank arvas, et üleminek oli õige samm. “Tugevas võistkonnas on ikka hea olla, saab ka ise tugevamaks ja võimaluse areneda,” märkis ta.

Lisaks Eesti meistrivõistluste ja Balti liiga mängudele sai noor saarlane karastuse VTB ühisliigas, kus vastaseks olid Euroopa tippklubid ja nimekad mängumehed.

Kajupanga sõnul on edaspidine klubikorvpalliga seonduv tema jaoks veel lahtine, kuid suvel on peamine eesmärk mängida hästi universiaadil.

Tartu Rocki meeskonnas võitis hõbemedali Timo Eichfus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 140 korda, sh täna 1)