Koolinoored võistlesid viievõistluses

17. mail toimusid endise Kuressaare põhikooli staadionil traditsioonilised maakonna põhikoolide meistrivõistlused kergejõustiku viievõistluses (60 m jooks, kaugushüpe, pallivise, kuulitõuge, 600 m jooks tüdrukutele ja 800 m jooks poistele).

Tüdrukutest tuli võitjaks Gerli-Claudia Kuldsaar (Kihelkonna kool), II koha sai Kristel Käsk (Kihelkonna kool) ja III koha Laura Põld (Salme põhikool).

Poistest saavutas I koha Kennert Amberg (Kaali kool), II koha Mairo Nahkur (Kärla põhikool) ja III koha Edward Jõgi (Valjala põhikool).

Võistkondlikult võitis tüdrukute arvestuses Kihelkonna kool, järgnesid Valjala PK ja Salme PK. Poiste arvestuses saavutas I koha Salme PK, II koha Valjala PK ja III koha Kärla PK.

Võistkondlikus koolide arvestuses (kahe parema poisi ja kahe parema tüdruku punktide summa), sai I koha karika Valjala põhikool (Tea Tambur, Kadri-Lea Suurorg, Edward Jõgi, Kauri Päästel), II kohale tuli Salme põhikool (Laura Põld, Triin Uussaar, Gert Aadussoo, Veikko Laanep) ja III kohale Kihelkonna kool (Gerli-Claudia Kuldsaar, Kristel Käsk, Jürgen-Mark Heinmets, Jürgen Vaher).

Endine kümnevõistleja Madis Kallas pani välja karika kõige stabiilsemalt esinenud tüdrukule ja poisile, kelleks osutusid Ketlin Mäeorg (Kärla PK) ja Edward Jõgi (Valjala PK).