Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev annab sulle tohutult energiat, et tegeleda mitme asjaga korraga. Püüa siiski kõigepealt lõpetada see töö, mis juba pooleli.
SÕNN – Sul võib tekkida probleeme kaaslastega juhul, kui püüad olla liialt kontrolliv ja neid kamandada. Väldi agressiivsust!
KAKSIKUD – Täna on päev, mil peaksid oma kõikide tegemiste jaoks aega varuma nii, et saaksid tegutseda rahulikult.
VÄHK – Oled täna teravkeelne ja vaidlushimuline. Võiksid siiski oma energiat säästa ja suurematest sõnasõdadest loobuda.
LÕVI – Tänane päev on sinu jaoks üks pidu ja pillerkaar. Oht muutuda laisaks ja käituda kergemeelselt, mis võib sulle tulevikus kätte maksta.
NEITSI – Sulle kurdetakse täna oma isiklikke muresid või küsitakse laenu. Mõjud turvalise ja usaldusväärsena, kuid ära lase end energiast tühjaks tõmmata.
KAALUD – Võid sattuda seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis on sulle vastumeelsed. Jää iseendaks.
SKORPION – Puutud täna kokku kummaliste, originaalsete ja ettearvamatute inimestega, kes sind mingil moel rünnata püüavad.
AMBUR – Täna võib sul tekkida probleeme naabrite või sugulastega. Samas on täna hea päev suhtlemiseks lastega.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest enesekindlam ja iseteadlikum. Kipud teisi enda ümber kamandama ja õpetama, mis võib suhetes pingeid tekitada.
VEEVALAJA – Alustad tänast päeva reipalt. Püüad luua inimestega positiivseid ja aktiivseid suhteid. Sinu energilisus mõjub toniseerivalt ka teistele.
KALAD – Oled unistav ja hajameelne. Oht kaotada oma asju! Hea päev iseendasse süüvimiseks või elu üle järele mõtlemiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 90 korda, sh täna 1)