Mihkel Räim tunnistas vaid Jõeääre paremust

Laupäeval sõidetud 107 kilomeetri pikkuse I Jõgeva rattaralli võitis Cofidise profimeeskonna rattur Gert Jõeäär, teine oli Amore & Vitas sõitev Mihkel Räim.

Juba kolmandal kilomeetril toimunud äraminek sai otsustavaks, kui peagrupist eraldus 15-meheline grupp, teiste hulgas ka Mihkel Räim.

Edasi kulges sõit üsna üksmeelselt kuni viimase ringi tõusuni, kus kõigepealt ründas kahekordne Saaremaa velotuuri võitja Erki Pütsep, kellele järgnes kiirelt teine kahekordne võitja Jõeäär. Pütsepa ja Jõeäärega suutis kaasa minna veel kuus ratturit.

Enne Palamusele jõudmist ründasid omakorda Räim ja Ivo Suur, kes said 10–15-sekundilise edu, kuid lõpuni nad seda hoida ei suutnud. 6 km enne lõppu püüdis Jõeäär jooksikud kinni.

Räim suutis Cofidise ratturi tempos püsida paar kilomeetrit, kuid Jõeääre 3 km enne finišit tehtud otsustavale rünnakule Räim enam vastata ei jaksanud. Kolmanda koha sai Samuel Pökälä.

Järgmise stardi teeb Mihkel Räim sel nädalal Tour of Estonial.