Kõrvitsad avasid kuursaalis vintage-mööbli poe

SAARLASED ON POE ÜLES LEIDNUD: Müüja Kai Laht oli eile üllatunud, et inimesed, kes on uues poes siiani käinud, on teadlikud ka Tallinna poest, mitte ei sattunud kuursaali poodi juhuslikult. Põhiliselt on käinud ikka saarlased, soomlased on tema sõnul ainult ukse vahelt sisse piilunud.
Sander Ilvest

Laupäeval avati Kuressaare kuursaalis uus vintage-mööbli ja sisustuspood Tamara1965, kust võib leida kvaliteetset vintage-mööblit, millest enamik on restaureeritud.

Lisaks pakutakse vähesel määral ka muid sisustusega seotud vintage’i-hõngulisi kaupu.
Poe asutaja on suvesaarlane Margit Kõrvits, kelle sõnul andis mõtte tuua mööblipood suveks Kuressaarde Toomas Leis, kes pakkus võimalust vaba ruumiga midagi ette võtta.
“Suvi ja kuursaal ja vintage-pood – see tundus kõik nii hästi sobivat,” ütles Margit Kõrvits.
“Tamara on nimi, mis kannab vana aja hõngu ja 1965 tähistab ajastut, millest suurem osa mööblit ka pärineb,” selgitas Kõrvits nimevalikut.
Kuna Tallinna pood on suviti suletud, oli otsus kiire tulema. “Oleme väga õnnelikud, et saame suve Kuressaares veeta, ja püüame tõestada, et elu ei käi ainult Tallinnas,” lausus Kõrvits.
Lisaks ei saa mainimata jätta kogu kuursaali enda õhkkonda, mis sobib nende tegevusega Kõrvitsa sõnul ideaalselt.
Kui kellelgi on kodukujunduse ideid vaja, siis poest saab abi, aga Kuressaares restaureerimisteenust ei pakuta – see jääb suveks ikkagi Tallinna. “Kui soov aga ikka väga suur on, küll me siis restaureerimisega ka abistame,” lubas Margit Kõrvits.
Koostööd tehakse ka kuursaali teises otsas oleva vintage-riidepoega Retro Ruum. “Meie eesmärk on tutvustada vintage-elustiili, pakkuda head kvaliteeti ja rõõmustada inimesi,” ütles Kõrvits.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 122 korda, sh täna 1)