Haigla otsib kiirabile juhatajat (6)

SA Kuressaare Haigla kuulutab kogu Saare maakonda teenindavale kiirabile juhataja leidmiseks välja konkursi.

“Terviseameti otsusel liitub Kuressaare haigla kiirabiga tulevast aastast Orissaare kiirabi ja 2014. aastaks on vaja hakata sõlmima SA Kuressaare Haigla kiirabiüksuse osakonna lepinguid,” ütles SA Kuressaare Haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu.

“Seoses nende muudatustega kuulutame peagi välja konkursi juhataja ametikohale, kes teeks kogu vajaliku eeltöö, juhataks Kuressaare haigla kiirabiüksust ja jaanuarist ka Orissaare oma.”

Sarapuu sõnul esimene, nn majasisene konkurss, kus võisid osaleda nii Kuressaare haigla kui ka Orissaare kiirabi töötajad, nurjus. Kuigi laekus kolm sooviavaldust, ei kinnitanud konkursikomisjon kandidaatidest kiirabijuhatajaks kedagi.

“Otsime edasi kogu vabariigi piires eeldusega, et ehk leidub sobiv inimene, kes oleks arst ja suudaks ühtlasi teha laiendatud tööd kiirabi kvaliteedi osas,” lausus Sarapuu.

Tema sõnul jätkab seni tööd aastaid Kuressaare kiirabiosakonda juhtinud Mare Kirr.

“Tema võib samuti sel konkursil osaleda,” märkis Sarapuu. “On tal ju kõik vajalikud  parameetrid – rakenduslik kõrgharidus, organisatsiooni hea tundmine, oskused-võimed – olemas.”

Mare Kirr, kes kandideeris majasisesel konkursil, ei välista uuel konkursil osalemist.

“Oleneb, millal, mis kujul ja mis tingimustega see konkurss tuleb,” ütles Kirr, kes töötab kiirabis 1993. aastast, Kuressaare haigla kiirabiosakonna juhatajana aga viimased viis ja pool aastat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 744 korda, sh täna 1)