Kuhu minna

Neljapäev, 6. juuni

KONTSERT

 • Kuressaare kuursaalis kl 20 Kuressaare linnaorkestri ja Maria Väli kontsert “Siin on see laul”. Pilet 5 eurot.
 • Arensburgi spaahotelli päikeseterrassil kl 20 elava muusika õhtu. Esineb Sandra Kahu. Sissepääs tasuta.

TANTS

 • Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.

SPORT

 • Karujärvel kl 16 orienteerumisneljapäevak. Stardipaika juhatav tähistus algab Karujärve teelt. Start on RMK lõkkeplatsi juurest. Neljapäevaku korraldavad Peeter Ramst, Mai Grünthal Ramst ja Karl-Martin Lember.

Reede, 7. juuni

KONTSERT

 • Salme laululaval kl 21 laulupeotule teretuskontsert meeskooridelt, Sõrvemaa laulupüha 150. Tasuta!

NÄITUS

 • Ajamaja galeriis kl 16 avab oma näituse kunstnik Ülo Johannes Sarapuu, kelle kohta on öeldud: mõtleb, maalib ja ravitseb.
 • Näituse pealkiri “Oota rändajat” sobib iseloomustama ka kunstnikku ennast, kes on elanud üsna mitmes Eesti paigas. Sündinud ja kasvanud Tallinnas, elab Sarapuu praegu väikeses külas Lääne-Virumaal.
 • Ülo Sarapuu maalib põhiliselt tellitud portreesid või maastikke ning osaleb aktiivselt näitusetegevuses nii Rakveres kui ka mujal. Tema maale on kogudes Eestis, Saksamaal, Soomes, Rootsis, Lätis, Venemaal. Ülo Sarapuud tuntakse ka kui ravitsejat, Harju Tarka. Maalinäitus on avatud 27. juulini.

TANTS

 • Divas “Eesti möll”. Kuldsed eesti diskohitid seavad ritta möllumehed Lillimägi ja Mikk Saarela.
 • Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta.
 • Kuressaare jahisadama restoranis kl 19 mängib tantsuks Toomas Krall.
 • Club Privilege’is Umbrellagirls. DJ Siim Metsmaa ja Gen Vikat.

KONTSERDI EELTEADE

Juulikuu suvekontserdid Mustjalas Saaremaa Sadamas

Juulikuu suvekontserdid juhatavad sisse mehed, kelle hääl ja muusika on kõlanud igas Eestimaa kodus.
1. juulil esinevad Ivo Linna ja Jaan Elgula, keda saadab Margus Kappeliga eesotsas Kappel Kvartett. Loomulikult lauldakse juba teada-tuntud laule.

12. juulil on oodata Maarjamaa üht parimat naislauljat. Maarja-Liis Ilus laulis juba väikse tüdrukuna end eestlaste südametesse. Maarja-Liis Ilus teeb suveõhtu kaunimaks, esitades koos päikeseloojanguga kuulajatele oma paremaid palasid.

19. juulil esitavad Jassi Zahharov ja Maria Listra eesti igihaljast rokkmuusika klassikat. Nii Rein Rannapi kui ka Urmas Alenderi sünnist möödub käesoleval sügisel 60 aastat. Urmas Alenderi mälestamiseks ja Rein Rannapi juubeli tähistamiseks toimub sellel suvel Maria Listra ja Jassi Zahharovi kontserttuur “Vihmade taga”.

Duot saadavad Eesti üks tuntumaid kitarriste Jaanus Nõgisto ja klaverivirtuoos Margus Kappel, kes on üheskoos ka Rujas musitseerinud. Kontsert “Vihmade taga” on suurepärane meenutus kahe erineva elusaatusega muusikakirjutaja heliloomingust.
26. juulil on võimalik kuulata Laurat koos Raivo Tafenau ja Jürmo Eesperega. Sensitiivne vokaal, malbelt improviseeriv saksofon ning kõike seda koos hoidev impulsiivne klaver loovad tõeliselt õdusa atmosfääri.

Pileteid võib soetada Piletilevist või soodushinnaga www.kontsert.ee. Kohapealt ja Piletilevist ostes on pileti hind 14 eurot, kodulehe sooduspilet maksab 13 eurot.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 197 korda, sh täna 1)