Vanalinna kool tähistab 20. juubelit

SUVI OOTAB EES: Üleeile kooli ukse enda taga sulgenud 8.b klassi õpilased Maarja Pannel ja Kristlin Näälik peavad vilistlase staatuse õpingutega alles välja teenima.
Foto: Tõnu Veldre

Oma kahekümnendat aastapäeva tähistav Kuressaare vanalinna kool kutsub oma vilistlasi 24. augustil taas kooli külastama.

Laupäeval kella kahest päeval on endistel õpilastel võimalus koolimaja uudistada. Kooli koridoridesse pannakse üles näitus. Poole kolmest toimub klassijuhatajatund. Õpetajate range pilgu all meenutavad endised klassikaaslased olnut ja tehtut.

Poole neljast viieni on aeg sporti teha. Võisteldakse rõõmsas meeleolus.

Kella seitsmest kaheni öösel kestab pidulik õhtusöök kontserdi ja tantsuga Rüütli spaahotelli teisel korrusel Ritteri restoranis. Kooli direktori Sulev Soodla sõnul õpib vanalinna koolis praegu 371 õpilast, keda õpetab 35 pedagoogi ja teenindab 13 töötajat.

Kooli traditsioonilistest üritustest nimetas ta poistepäeva, tüdrukutepäeva, isadepäeva kontserti, suurt kevadkontserti, keelepäevi, mardipäeva rahvastepalli, kadripäeva karnevali, sügisest ja kevadist spordipäeva linna staadionil, algklasside kevadist väljasõitu.
Klassiväline tegevus toimub mitmes huviringis: rahvatants, aeroobikarühmad, võrkpall, kunstiring, luulering ja muusikaringid.

Vanalinna kooli õpilased on saavutanud häid tulemusi spordis, taidluses ja olümpiaadidel nii maakondlikul kui ka üleriigilisel tasemel.
Täpsem info kokkutuleku kohta pannakse kooli kodulehele www.vanalinna.edu.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 159 korda, sh täna 1)