Horoskoop

JÄÄR – Armuasjades pole sul just kõige parem päev, kuid seltskondlikuks lõbutsemiseks ja huvitavateks pidudeks on tänane päev vägagi sobiv.
SÕNN – Ole täna avatud uutele võimalustele. Ela elu täiel rinnal, liigne tagasihoidlikkus võib sinu vaimsele tervisele kahjulikuks osutuda.
KAKSIKUD – Kipud liiga kergesti alla andma ja teed juba väiksemagi ebaõnnestumise korral järelduse, et oled käpardiks loodud.
VÄHK – Otsid inimest, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu endine elu muutuks. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
LÕVI – Sinu väljenduslaad on pisut ekstreemne ja äärmuslik, kuid sellegipoolest jõuab su sõnum teistele suurepäraselt kohale. Hea aeg ümberkorraldusteks.
NEITSI – Oskad täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab sinu suhetesse usaldust. Rahaasjad hakkavad paremini laabuma.
KAALUD – Imeline päev armumiseks ja ka selle välja näitamiseks. Soodne aeg alustada uusi ettevõtmisi.
SKORPION – Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslastelt ettepanekuid.
AMBUR – Kipud täna tuulepäine ja hooletu olema. Võid tahtmatult oma kaaslasi alt vedada.
KALJUKITS – Planeediseisud muudavad sind äärmiselt tundlikuks. Solvud kergemini kui muidu. Parem võta õppust ja ole rõõmus.
VEEVALAJA – Oled täna praktiline ja asjalik, töö lausa lendab su käes. Kui keegi kiirustab sind tagant, võib kõik pooleli jääda.
KALAD – Oled täna tavalisest rahulikum ja suudad säilitada enesevalitsuse. Hea aeg läbirääkimisteks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)