Krimi

Suures väinas oli mereõnnetus

Esmaspäeval kell 16.45 sai politsei parvlaeva pardalt teate, et Viirelaiu lähedal on veesõiduk ümber läinud. Vees oli viis inimest, kõigil päästevest seljas.

Politsei pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul reageerisid nii Virtsu kui ka Muhu vabatahtlikud merepäästjad ja kella 17.30-ks toimetas vabatahtlike päästjate kaater merehädalised Kuivastu sadamasse, kuhu pukseeriti ka merele jäänud alus.

Kiirabi vaatas abivajajad sadamas üle ja alajahtumise tõttu viidi mehed Orissaarde ja Kuressaarde arstide järelevalve alla.

Valge Vares sattus varaste küüsi

Ööl vastu pühapäeva tungiti Orissaare alevikus Kuivastu maanteel populaarsesse toitlustusasutusse Valge Varese trahter ning varastati sealt kassaaparaat, alkoholi ja tubakatooteid. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Trahteri omanik ütles, et enne, kui pole neljapäeval uurijaga kohtunud, ei saa ta juhtunust täpsemalt rääkida.

Granaat ja padrunid hobusekoplis

Pühapäeval käisid Lääne-Eesti pommigrupi demineerijad Salme vallas Ansekülas, kus hobusekoplist oli leitud lõhkekeha meenutav ese ja peotäis padruneid.

Tegemist oli Vene granaadiga RPG-40 ja 29 vintpüssipadruniga. Demineerijad hävitasid leiu.

Päästjad koristasid õlilekke

Laupäeval kell 15.01 käisid päästjad Kuressaare linnas Tallinna ja Talve tänava ristmikul, kus nad katsid õlilekke absorbendiga. Millest õlileke tekkis, pole teada. Et selles piirkonnas oleks mingi õnnetus juhtunud, selle kohta politseil andmed puuduvad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 525 korda, sh täna 1)