Ametikoolil 163 lõpetajat

Kuressaare ametikooli lõpetab täna 88 põhikoolijärgset ja 75 keskkoolijärgset õpilast. Lõpuaktused toimuvad täna, 21. juunil Kuressaare spordikeskuses: kell 12 põhikoolijärgsete erialade aktus ja kell 15 keskkoolijärgsete erialade aktus.

Põhikoolijärgsed erialad

Ehitusviimistlus (EV-10)
Rühmajuhataja Silvi Truu.
Martin Adel, Marcus Eerik, Andres Hindrekson, Kaspar Kargu, Kristjan Kull, Martin Mölder, Virko Sepp, Andres Troškin.

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus (KBE-10)
Rühmajuhataja Tiia Jõgi.
Martin Kaasik, Siim Kaljurand, Sten Koel, Gunari Kuris, Mihkel Lehtsaar, Remo Lääne, Jaan Mangu, Rainar Sagor, Silver Seppel, Steven Šubin, Jan Väinola.

Keraamika (KE-10)
Rühmajuhataja Anne Kolk.
Maria Eisel, Urmas Jürjens, Dmitri Kolesnikov, Anny Saar, Ave-Maarja Tõll.

Kinnisvarahooldus (KVH-10)
Rühmajuhataja Pilvi Pihlas.
Keidi Aavik, Dainis Rammo.

Majutusteenindus (MT1-10)
Rühmajuhataja Ülle Tamsalu.
Daire Anupõld, Age Enni, Linda Kallas, Kristel Keskküla, Kerli Koost, Helene Lesk, Deivi Ley, Merilin Mitt, Annika Orussaar, Marilis Saaretalu, Margarita Sedletskaja, Eliis Sirp, Enelin Smuul, Doris Sünd.

Nahatöö (N-10)
Rühmajuhataja Anne Kolk.
Kadri Kreitsmann, Triin Ligi, Kaia Püüding, Piret Raamat.

Tisler (T-10)
Rühmajuhataja Anne Rand.
Karmo Kaselaid, Alari Kiil, Silver Koppel, Daniel Kuusk, Ardi Maasing, Eivar Mägi, Sten Mägi, Jaanus Pahapill, Teet Rekand, Tavo Usin, Marek Valge, Sven Välinurm.

Tarkvara ja andmebaaside haldus (TAH-10)
Rühmajuhataja Karin Saare.
Hillar Kapsta, Karl-Kaspar Kuleša, Margo Mitt, Toomas Naadel, Kendi Paet, Rene Marthin Parbus, Peep Post, Kaido Reemann, Toomas-Siim Teresk.

Tekstiilitöö (TE-10)
Rühmajuhataja Anne Kolk.
Airi Armas, Riina Kolk, Ly Põlluäär, Ülle Sepp.

Toitlustusteenindus (TTP-10)
Rühmajuhataja Marge Leimann.
Gristi Adrat, Kaja Maiste, Kätlin Pihl, Elis Zamanov, Andro Tšernobrovkin, Marite Vendel, Virge Väli.

Väikelaevade ehitus (VLE-10)
Rühmajuhataja Ivar Metsküll.
Bert Lepik, Mihkel Lindau, Oliver Lindepuu, Kristo Martin, Karlis Ninn, Egert Poll, Gert Põld, Kenneth Põldemaa, Kermo Rasva, Indrek Tamla, Jaagup Väester.

Hooldustöötaja (täiskasvanuhooldus, THP-12)
Rühmajuhataja Kai Rannastu.
Kairi Pakkas

Hooldustöötaja (sotsiaalhooldus, SHP-11)
Rühmajuhataja Kai Rannastu.
Eleri Anton

Keskharidusejärgsed erialad

Rahvuslik puutöö (RP-11)
Rühmajuhataja Kaido Kalf.
Egon Sepp, Merike Sepp.

Kondiiter (KD-11)
Rühmajuhataja Õile Aavik.
Annika Aavik, Ave Heringas, Ethel Kask, Ulla Krigul, Kai Maripuu, Karine Mägi, Külli Reinmägi, Nelli Saarkoppel, Anneli Sepp, Marika Vakepea, Kristiina Vallik, Vilvi Vallik.

Lapsehoidja (LH-12)
Rühmajuhataja Sirje Pree.
Kaie Kirst, Kristiina Kraun, Kairi Mitt, Epp Petrov, Pille Tisler.

Rekreatsioonikorraldus (animatöör, RK-11)
Rühmajuhataja Marve Koppel.
Ketlin Grents, Kadi Kuusküll, Regina Rahu, Sindy Saarkoppel, Annika Tambur.

Hooldustöötaja (sotsiaalhooldus, SH-11)
Rühmajuhataja Kai Rannastu.
Liina Ajangu, Lilli Ivanova, Kristina Janke, Norma Leppik, Merike Nurk, Anneli Talistu, Maret Tarvis, Marina Tiirik, Teisi Valge.

Tarkvara arendus (TA-11)
Rühmajuhataja Reget Kalamees.
Siim Alevi, Marvin Martinson, Rauno Mets, Siim Nelis, Mikk Sepp, Sander Sepp, Henri Viires.

Hooldustöötaja (täiskasvanuhooldus, TH-12)
Rühmajuhataja Kai Rannastu.
Ingrid Kuningas, Ruth Ers.

Väikeettevõtlus (VE1-12)
Rühmajuhataja Marve Koppel.
Kaisa Kaldmäe, Marleen Kriisa, Imbi Võrel.

Väikeettevõtlus (VE2-12, VE3-12)
Rühmajuhataja Anne Lember.
Maire Aavik, Mari Jõgi, Kristel Koovisk, Malle Kukk, Merike Kreem, Taavi Lillepärg, Getlyn Lindau, Karmen Nõmm, Piret Põlder, Keili Rosenfeld, Mikk Saarela, Katrin Sink, Anne Väli, Tiiu Värkraud, Kerli Bachman, Kaiti Enno, Triin Jürisson, Ene Koitla, Velli Mets, Maria Schmuul, Liis Sepp.

Ärikorraldus (Ä1-11, Ä2-11)
Rühmajuhataja Anne Lember.
Joanna Kolk, Tenno Lauri, Hanna Nosenko, Janari Toomson, Angelika Usin, Merle Altmäe, Eve Kombe, Stella Kärner, Keete Viira.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 732 korda, sh täna 1)