Horoskoop

JÄÄR – Oled täna veidi endassetõmbunud, mistõttu võid seltskonnas jätta mulje, et sinuga on midagi korrast ära.
SÕNN – Täna on sinu jaoks positiivne päev. Su mõtted on vägagi lennukad. Tajud võimsat inspiratsioonilainet.
KAKSIKUD – Võid sattuda segaste sündmuste keerisesse. Püüa rahulikult jälgida, mis toimub, ja jää kindlaks oma põhimõtetele.
VÄHK – Sinu käitumismaneerid on meeldivad ning sa oskad enda ümber ilu luua. Ka sinu väljendusoskusega on kõik korras.
LÕVI – Võimalik, et teed sulle olulise avastuse ja teadvustad endale midagi sellist, mis sulle veel pikka aega mõju avaldab. Originaalsete ideede aeg.
NEITSI – Sul võib täna tegemist tulla toriseva inimesega, kes püüab iga hinna eest oma jonni ajada. Ära lase endale pähe istuda.
KAALUD – Su meeleolu paraneb tunduvalt ja saad jutuotsa peale mõne vana tuttavaga, kellega endisi aegu meenutada.
SKORPION – Sinu enesetunnet hakkavad täna mõjutama minevikus tehtud otsused. Püüa asja enda jaoks mitte üle dramatiseerida.
AMBUR – Nüüd suureneb sinu vajadus avaliku tunnustuse järele. Üritad jätta endast võimalikult professionaalset muljet. Väldi siiski ülepingutamist!
KALJUKITS – Edukas päev kõikideks ettevõtmisteks argielus ja karjääri alal. Võimukandjate leebe suhtumine, preemiate ja autasude saamise võimalus.
VEEVALAJA – Võimalik, et oled täna oma kaaslaste suhtes vastutulelikum kui tavaliselt. Kuid vaata ette, et sind ära ei kasutataks. Jää endale kindlaks.
KALAD – Võimalik, et puutud täna kokku kadedusega. Oled tavalisest umbusklikum ja eeldad inimestest pigem halba kui head.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 90 korda, sh täna 1)