Linnahotell vahetas omanikku (9)

Linnahotell vahetas omanikku

UUS OMANIK: Alates eilsest on Linnahotelli uus omanik ettevõtja Terje Nepper. Foto: Alar Truu

Veidi enam kui pool aastat müügis olnud Linnahotell Kuressaares leidis eile uue omaniku – kohviku Classic ja Arensburgi hotelli ühe omanikest Terje Nepperi.

“Tehing sai tehtud! Linnahotelli ostis Classic Kohvik OÜ, kellele kuulub Kuressaares asuv kohvik Classic,” tunnistas Terje Nepper. Viimast loevad omanikud ühes Arensburgi hotelli ja Veski trahteriga n-ö üheks grupiks.
Linnahotelli ostmine paelus Nepperit osalt seetõttu, et müüki oli see pandud õiglase hinnaga. “Võib-olla mängis rolli ka nostalgia, sest kunagi alustasime praktiliselt koos.

Linnahotell sai Arensburgist veidi varem valmis,” sõnas ta. Oluline oli kindlasti ka hotelli väga hea asukoht.

Majutuskohti on Linnahotellis 37 ning pigem on sealsed toad sobilikud natuke hinnatundlikumale kliendile või siis peredele. “Meie klientidel on nüüd võimalus valida, kas Arensburg, mille hinnad on suvel päris kõrged, või Linnahotell, mis on natuke lihtsam, aga väga puhas, korras ja soodsam,” tõdes Nepper.

Esialgu pole uuel omanikul plaanis Linnahotellis suurt midagi muuta. “Soov on saada siia uuesti elu sisse. Kuna praegu on kõrghooaeg käes, siis alguses jätkame kindlasti samamoodi,” tähendas ta.

Siiski on kavas pakkuda klientidele mitmeid lisateenuseid. Kindlasti saavad sealsed kliendid kasutada Arensburgi spaad ja selle teenuseid ning võimalus on ka gruppi kuuluvates restoranides einestada. Linnahotelli hoones pole vähemalt kohe kavas eraldi kohvikut avada. Jääb siiski hommikusöögivõimalus.

Nepperi sõnul saab väikese korrektuuri ka Linnahotelli nimi, kuid mispidi täpsemalt, on veel selgumas.

Ettevõtjatele Inge ja Erik Raiele kuulunud hotell oli müügis alates detsembrist. Tehing sai Nepperi sõnul teoks tänu Swedbanki toele, ent hinda mainida ta ei soovinud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 862 korda, sh täna 1)