Sobivaima koolirõiva valivad õpilased (7)

Kuressaare gümnaasiumi jaoks kavandatud vabatahtliku koolirõiva elementide näidiste seast valivad sobivamad välja õpilased ise. 

“Hoolekogu neid mudeleid välja ei vali – see jääb ikka õpilaste ja õpetajate teha,” ütles KG hoolekogusse kuuluv Terje Nepper, kes sai koos teiste hoolekogu liikmetega detsembrikuisel koosolekul ülevaate firma Norrison kavandatud koolirõivaelementide näidistest.

Nepperi hinnangul jätsid õpilaste ja õpetajate demonstreeritud näidised sümpaatse mulje. “Need tuleks siiski kujundada omanäolisemaks ja meie koolile iseloomulikes värvides,” arvas Nepper.
Kui sobivaim kujundus leitud, saab rõivaesemeid ja aksessuaare soovi korral tellida.

Nii KG direktor Toomas Takkis kui ka Terje Nepper rõhutasid, et koolirõivast kohustuslikuks muuta kavas ei ole. “Kuigi meie, vanemad, sooviksime vist kõik, et lapsed käiksid koolis koolirõivas, jääb see vabatahtlikuks,” kinnitas Nepper.

“Kohustuslik koolivorm ei ole meie koolis üldse aruteluteema,” ütles Takkis.

Terje Nepperi sõnul on koolirõiva teema rohkem päevakorral algklassides.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 829 korda, sh täna 1)