FC Kuressaare turmtuli murdis Kiviõli Irbise

Reedel Salme staadionil mängitud Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga kohtumises oli FC Kuressaarel Kiviõli FC Irbise vastu väravavõimalusi mitme mängu tarbeks, kuid vaid kahel korral suudeti külaliste väravavaht üle mängida.

“Mul on hea meel, et suutsime palju väravamomente tekitada, on hea meel, et suutsime mõned ka ära lüüa, ja on hea meel, et suutsime kolm punkti esimeses kodumängus koju jätta,” ütles FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak.

Kuressaare mängijad tulid tänavusele esimesele kodumängule isukalt. Head võimalused skoori tegemiseks olid Märten Pajunurmel, Amor Luubil ja Tõnis Koppelil.

Surve kandis lõpuks siiski vilja. 40. minutil sai Maarek Suursaar taas suurepärase söödu kaitsjate seljataha ja seekord lõi ta külmavereliselt seisuks 1 : 0. 66. minutil mängisid omavahel hästi kokku hiidlased. Tõnis Koppel söötis keskelt palli paremale äärele Martti Pukile ja ründaja lõi seisuks 2 : 0.

“Positiivne oli meeskonna võitlustahe ja võitmistahe,” oli Pelle Pohlak mängijatega rahul. “Oli hea näha, kuidas mehed pingi pealt tahtmisega välja tulid ning kui mäng ei õnnestunud, olid nad oma sooritusega rahulolematud ja tahtsid paremad olla.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)