Horoskoop

JÄÄR – Planeediseisud annavad sulle hea võimaluse endaga tööd teha. Võib ka aset leida mõni ebameeldiv juhtum.
SÕNN – Täna on hea päev enese käsilevõtmiseks. Su keskendumisvõime on nüüd hea ning oled ülimalt põhjalik ja järjekindel.
KAKSIKUD – Võid mõjuda täna ambitsioonika ja enesekesksena. Püüad oma tahtmist jõuga läbi suruda.
VÄHK – Võimalik, et pead täna langetama tähtsaid otsuseid või asendama mõnd kõrgemal kohal olevat isikut. Seetõttu käitud üsna konservatiivselt.
LÕVI –  Hea aeg tegeleda millegi sellisega, mis nõuab sinult erilist tähelepanelikkust ja peent tunnetust. Suudad eristada olulist.
NEITSI – On aeg oma laiskusest üle saada ja lõpuks ometi hakata tegelema millegi tervislikuga.
KAALUD – Sinu otsekohesus ja energilisus on teistele võib-olla rasked taluda, kuid sellegipoolest ei peaks sa end vaos hoidma.
SKORPION – Kui oled ambitsioonikas inimene, pead täna tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi agressiivsust!
AMBUR – Täna võib juhtuda, et tehtud plaanid pudenevad laiali ja asjad lähevad hoopis teisiti, kui olid oodanud. Püüa olla võimalikult paindlik.
KALJUKITS – Võimalik, et pead täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Käitu sellisel juhul võimalikult rahulikult ja ära hakka end õigustama.
VEEVALAJA – Tänane päev sobib igati millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ja paberlik asjaajamine ei taha üldse õnnestuda.
KALAD – Oled täna sõltumatum kui tavaliselt. Nüüd avalduvad sinu juhiomadused, on hea aeg uute projektidega alustamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 40 korda, sh täna 1)