Horoskoop

JÄÄR – Tänased planeediseisud mõjutavad sinu päeva positiivselt. Sul on nüüd palju lihtsam oma hirme ja ebakindlust ületada.
SÕNN – Võimalik, et sulle tekib täna konkurent, kelle olemasolu ei tasuks sugugi alahinnata. Jälgi tähelepanelikult, mis su ümber toimub.
KAKSIKUD – Tunned vajadust enda ümber rohkem korda luua. Mõne inimese tõttu võib see aga küllaltki raskeks osutuda.
VÄHK – Oled täna erakordselt avatud ja suhtlemisaldis. Inimesed lihtsalt meeldivad sulle ja soovid olla neile kuidagi kasulik.
LÕVI – Sinu liigne enesekindlus ja ebaobjektiivsus võivad täna põhjustada probleeme ja ebaõnnestumisi. Püüa olla objektiivsem.
NEITSI – Suureneb vajadus turvatunde järele. Oht raisata raha asjade ostmiseks, mida sa tegelikult ei vaja. Õigem on täna koju jääda.
KAALUD – Täna on sinu jaoks romantiline päev. Võimalik, et väljendad nüüd oma salajasi tundeid inimesele, keda oled juba mõnda imetlenud.
SKORPION – Täna on sul raske oma tundeid väljendada ja sõnastada. Otsid suhtlemisvõimalust, kuid ei leia selleks sobivat partnerit.
AMBUR – Võimalikud psühholoogilised probleemid armusuhetes. Sa ei ole oma tunnetes kindel. Vaata oma südamesse ja püüa iseenda vastu aus olla.
KALJUKITS – Tänasel päeval oleks parem tugevdada enesekontrolli ja korrigeerida oma vajadusi. Päev võib tulla üpris ärritav.
VEEVALAJA – Mõtle enne järele, kui midagi ütled. Muidu võid inimestega tülli minna. Oled tavalisest ägedam ja egoistlikum.
KALAD – Täna tunned suuremat huvi erinevate usundite ja müstika vastu. Püüad leida midagi endale sobivat, kuid ole väga ettevaatlik kõige võõrapärasega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)