Horoskoop

JÄÄR – Peaksid end nüüd kokku võtma ja tundma rõõmu ka pisiasjadest. Ole positiivsem ja keskendu pigem headele asjadele.
SÕNN – Kipud täna olema liiga omakasupüüdlik ja mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust.
KAKSIKUD – Täna võid sa liigsest kohusetundest ja korralikkusest koguni üle pingutada ning selle tulemusena vaimselt kokku vajuda.
VÄHK – Hakkad nüüd rohkem hindama truud sõprust või armastust. Vajad tavalisest rohkem stabiilsust. Väldi rahvarohkeid kohti.
LÕVI – Tead täpselt, mida tahad saavutada oma perekonnaelus ja oled valmis võitluseks. Sa ei lähe kompromissidele. Sinu kodu on sinu kindlus.
NEITSI – Täna aktiviseeruvad nii sinu võimed kui ka võimalused ning oskad näha olukordi õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks.
KAALUD – Planeediseisud muudavad sind täna äärmiselt tundlikuks. Solvud kergemini kui muidu ja lased end kriitikast häirida.
SKORPION – Peaksid ettevaatlik olema tähtsate otsuste tegemisel. Võimalik, et keegi püüab sind oma huvides ära kasutada.
AMBUR – Oled iseendas nüüd nii kindel, et see võib sulle lausa saatuslikuks saada. Püüa enne tegutsemist asjad ikka korralikult läbi mõelda.
KALJUKITS – Aktiviseeruvad sinu vaist ja intuitsioon. Suudad juba põgusa vestluse käigus tunnetada, kas inimene on siiras või mitte.
VEEVALAJA – Tänane päev on äärmiselt soodne kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Oled selleks piisavalt konkreetne ja tahtekindel.
KALAD – Peaksid täna keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, siis saavutad kindlasti oma eesmärgi. Parem tee vähem, aga korralikult.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)