Saaremaa koolinoorte moekonkurss tuleb taas

Juba eeloleval laupäeval toimub Kuressaare kultuurikeskuses tänavune Saare maakonna koolinoorte moeloomingu konkurss Look Kool 2014.

Konkursi korraldamisega seotud KG käsitööõpetaja Raili Kaubi tõdes, et võistlusel osaleb sel aastal kokku 29 kollektsiooni. Tõusnud on seejuures Kaubi sõnul just noorema vanuseastme (5.–6. klass) kollektsioonide arv – neid on kokku suisa 13. Keskmises vanuseastmes osaleb 10 ja vanemas 6 kollektsiooni. Koolidest on esindatud Kuressaare gümnaasium, Saaremaa ühisgümnaasium, Vanalinna kool, Kuressaare ametikool, Orissaare gümnaasium, Lümanda põhikool, Salme põhikool ja Valjala põhikool. Raili Kaubi sõnul toimub kõik põhimõtteliselt samamoodi kui varasematel aastatel.

Kuressaare gümnaasiumi juhiabi-projektijuht Renate Pihl lisas omalt poolt, et žürii töös osalemiseks on oma nõusoleku andnud sel aastal Kristina Herodes, Lenno Vaitovski, Piret Puppart, Taavi Turk, Teele Koel, Ea Velsvebel-Greenwood ja Heli Jalakas.

Auhinnalaual on Pihli kinnitusel palju huvitavaid meeneid ja auhindu kohalikelt ning Saaremaaga seotud ettevõtjatelt. Look Kool algab kell 16.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 228 korda, sh täna 1)