Horoskoop

JÄÄR – Peaksid end tõsiselt käsile võtma ja kriitilise pilguga üle vaatama asjad või suhted, otsustamaks, mida sa tõeliselt vajad.
SÕNN – Pööra täna suuremat tähelepanu oma kohustustele ja lubadustele. Suhtu austusega ka neisse, kellega sul erilist suhet pole.
KAKSIKUD – Võimalik, et pead nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on täna suurepärane päev olukorra parandamiseks.
VÄHK – Kipud liiga kergesti alla andma ja teed juba väikseimagi ebaõnnestumise puhul järelduse, et oledki käpardiks loodud.
LÕVI – Kui sul on mingi saladus, mida oled teadlikult varjata püüdnud, siis nüüd võid sattuda olukorda, kus tunned soovi seda välja rääkida.
NEITSI – Sinu tegevust kontrollib mõistus ning abiks on ka pealehakkamine ja oskus ettevõtmised lõpule viia.
KAALUD – Oled täna üsna heitlik. Kord emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüa leida sisemine tasakaal.
SKORPION – Oled nüüd tavalisest avameelsem ja jutukam. Uued ideed ja loominguline inspiratsioon lausa pulbitsevad sinus. Püüa kindlasti leida väljund.
AMBUR – Tunned soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkestad suhted mõne tuttavaga.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest reserveeritum ja kinnisem. Võimalik, et tunned piinlikkust asjade pärast, milles sa üldse süüdi ei ole.
VEEVALAJA –   Oled energiline ja innukas. Kõikvõimalikud asjaajamised laabuvad lausa imepäraselt. Võid saada ootamatu pakkumise.
KALAD – Oled skeptilises meeleolus ja kõige uue suhtes umbusklik. Oma mõtteid ei väljenda sa enne, kui oled kindel nende õigsuses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)