Kuressaare jahisadama hoonet ootab kapitaalremont (9)

Ehkki peagi algavaks suvehooajaks linnavalitsus Kuressaare sadama jahtklubihoonet enam värskendama ei hakka, on seal juba sel sügisel oodata suurt ja põhjalikku remonti.

Kuressaare linnapea Hannes Hanso ütles Saarte Häälele, et jahisadama hoone osas otsustasid nad tõepoolest, et enne tänavust suve pole enam mõtet seda korrastama ja üle värvima hakata. Seda just sel lihtsal põhjusel, et sügisel läheb hoone nagunii kapitaalsemalt remonti. “Muu hulgas teeme kindlasti ära ka kauaoodatud soojustamise,” kinnitas ta.

Otsustamine polnud linnapea sõnul kerge, kuna maja jääb nüüd algavaks suveks samasugusesse seisu, nagu see on. Kuid maja ülevärvimine ainult neljakuuliseks suvehooajaks maksaks kokku ligi 4000 eurot. “Otsustasime, et nii rikkad me ei ole, kuna hiljem tuleb nagunii kõik maha lõhkuda,” põhjendas linnapea.

Hannes Hanso sõnul on linna eelarves jahisadama hoone remondiks eraldatud 100 000 eurot. Lisaks esitab linnavalitsus taotluse täiendava raha saamiseks majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi väikesadamate arendamise meetmesse. “Niipea kui meetme tingimused täpsustuvad, teeme taotluse ära,” kinnitas linnapea.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 771 korda, sh täna 1)