Horoskoop

JÄÄR – Oled täna aktiivne ja töökas. Hea päev nii pooleliolevate tööde lõpetamiseks kui ka uutega alustamiseks ja eneseteostuseks.
SÕNN – Tänased planeediseisud muudavad sind rõõmsameelseks ja muretuks. Püüad leida vajalike inimestega kontakti ja tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
KAKSIKUD – Võimalik, et tunned täna soovi võtta ette mõni reis või loodusmatk. Tööasjad ja ametlikud suhted jäävad nüüd tahaplaanile.
VÄHK – Püüa tunda rõõmu lihtsatest asjadest ja mitte lasta tujul langeda asjade pärast, mida sul hetkel pole.
LÕVI – Õhkkond on elektriline. Tunned endas palju uut energiat. Peaksid sellele kindlasti väljundi leidma, sest muidu võid saada peavalu või unetu öö.
NEITSI – Kontaktid kaaslastega on ratsionaalsed ja kannavad positiivset infot. Hea päev õppimiseks, aktiivseks infovahetuseks ja reisimiseks.
KAALUD – Kahtlustad täna iga väikese asja puhul, et see on mõeldud sinu ründamiseks. Võid oma paranoilisuses mõjuda koomilisena.
SKORPION – Informatsiooni ja elutarkuse saamise päev. Sulle tuleb kasuks õppimine ja tulevikuplaanide kavandamine.
AMBUR – Kaldud täna olema veidi egoistlik ja kaaslaste suhtes tähelepanematu. See põhjustab pingeid koostöös. Parem tegutse iseseisvalt.
KALJUKITS – Tunned endas elujõudu ja soovi aktiivselt liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks.
VEEVALAJA – Võid täna tegeleda mitme asjaga korraga. Sinu reaktsioon on kiire ja jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.
KALAD – Kipud ületähtsustama oma soovi olla teistele meelepärane ja vastuvõetav. Võimalik, et isegi sinu õiglustunne kannatab selle all.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)