Horoskoop

JÄÄR – Püüad oma kaaslaste üle domineerida ja neid mõjutada. Tunned huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surma müsteeriumi vastu.
SÕNN – Täna pannakse tõenäoliselt proovile sinu tahtejõud. Võid sattuda olukorda, kus sul on väga raske end kontrollida.
KAKSIKUD – Võiksid nüüd oma lähedastele rohkem tähelepanu pöörata, sul pole ju enam ammu nende jaoks aega jätkunud.
VÄHK – Suurepärane päev avalikuks esinemiseks. Oskad jätta hea ja usaldusväärse mulje ning sellest ka kasu lõigata.
LÕVI – Tunned end haavatavana ja oled seetõttu pidevalt valmis rünnakuks. Võid muutuda paranoiliseks.
NEITSI – Nüüd on hea aeg perekeskseks koosolemiseks. Vajad tavalisest suuremat turvatunnet ja sul on raske inimesi usaldada.
KAALUD – Hea aeg millegi uue avastamiseks, seiklemiseks ja põnevateks ettevõtmisteks. Säästa siiski oma närvisüsteemi, kui tahad pääseda unetusest.
SKORPION – Võimalikud konfliktid kõrgemalseisvate isikutega. See võib tähendada ka kokkupõrkeid riigivõimu esindajaga.
AMBUR – Täna oleks hea enda ümber veidike korda luua. Võiksid näiteks kodu koristada või minna arsti juurde oma tervist kontrollima.
KALJUKITS – Oled täna julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas hoidu liiga ülemeelikuks muutumast. See võib sulle kurjalt kätte maksta.
VEEVALAJA – Oled täna rõõmsameelne ja optimistlik ning suudad edukalt hakkama saada ka pingelistes olukordades, innustades ka kaaslasi.
KALAD – Täna võiksid end kokku võtta ja kodust väljaspool midagi põnevat teha. Hea aeg lõbutsemiseks ja pidutsemiseks, kuid ära liialda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)