Horoskoop

JÄÄR – Lase end täna intuitsioonil juhtida. Sulle endale tuleb kasuks, kui püüad aidata ka oma kaaslasi.
SÕNN – Võimalik, et hakkad kahtlema oma valikute õigsuses. Tunned põhjendamatut solvumist ja hindad olukordi valesti.
KAKSIKUD – Täna tõmbab sind vee äärde. Sinu meeleolu on unistav ja väga võimalik, et paljud sinu tuttavad ei saa sinust üldse aru.
VÄHK – Tunned soovi saata korda midagi suurt ja tähelepanuväärset. Otsid võimalusi eneseteostuseks ning ootad teistelt heakskiitu ja tunnustust.
LÕVI – Täna oled sa tulvil võitlusvaimu. Sa ei suuda jääda ükskõikseks, kui näed, et keegi kuskil midagi valesti teeb, ja sekkud.
NEITSI – Tänased planeediseisud annavad sulle palju energiat. Püüa seda võimalikult hästi kasutada ja väldi rabelemist.
KAALUD – Sind otse kisub täna intrigeerima ja segadust tekitama. See võib siiski sulle endale kurjasti kätte maksta. Tõmba natuke tagasi!
SKORPION – Tunned täna hinges kerget ärevust, mida sa samal ajal väheke naudid. Sa ei saa ka ise aru, mida sa ootad, kuid see tunne innustab sind.
AMBUR – Sinu meeleolu kipub täna unistavaks ja väljenduslaad ebamääraseks. Kõikuvad tujud muudavad suhtlemise raskeks.
KALJUKITS – Kaldud täna hajameelne olema ja võid unustada olulisi asju. Pööra rohkem tähelepanu distsipliinile ja ole ettevaatlik tähtsate otsuste langetamisel.
VEEVALAJA – Võimalik, et pead täna rinda pistma konkurentidega. Tõenäoliselt pannakse sind päris tõsiselt proovile. Saavutad edu eelkõige enesekindlusega.
KALAD – Tänased ettevõtmised kipuvad takerduma isegi siis, kui oled endast parima andnud. Sind võivad alt vedada isegi sõbrad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)