Horoskoop

JÄÄR – Pead tähtsaks teistele meele järele olemist, kuid püüa vältida lubaduste andmist, mida sul on hiljem raske täita.
SÕNN – Tänased planeediseisud muudavad sind veidi ebastabiilseks, mistõttu on ametlikud asjaajamised raskendatud.
KAKSIKUD – Oled täna kergemini ärrituv kui tavaliselt. Sulle avaldavad mõju asjad, millest võiksid üldse mitte välja teha.
VÄHK – Sa pole täna kuigi suhtlemisaldis ega seltskondlik, kuid on võimalik, et sõlmid tähendusrikkaid ja kauakestvaid sidemeid.
LÕVI – Täna võivad tekkida rahaprobleemid. Tunned puudust materiaalsest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks leevendada mõni meeldiv söögielamus.
NEITSI – Hea päev aktiivseks tegutsemiseks. Saad tavalisest rohkem tähelepanu, kuid ka uusi kohustusi. Võimalik, et sinult oodatakse rohkem, kui anda soovid.
KAALUD – Oled täna kergesti mõjutatav ning seetõttu peaksid hoolikalt valima, kellega suhtled. Ära lase end ära kasutada.
SKORPION – Muutud emotsionaalsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes.
AMBUR – Täna aktiviseeruvad nostalgilised meeleolud. Kipud igast asjast midagi sümboolset ja tähenduslikku välja lugema.
KALJUKITS – Sul võib täna tulla tegemist hajameelsete inimestega. Ole eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.
VEEVALAJA – Püüa vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik halb, mida sa teed, tuleb sulle tagasi. Viibi rohkem looduses ja kogu positiivset energiat.
KALAD – Vaatamata kõrgendatud meeleolule tuleks säilitada ettevaatlikkus võõrastega suhtlemisel. Võimalik, et sind tahetakse ära kasutada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)