Horoskoop

JÄÄR – Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et sinu sõnu võetakse tõsiselt ja sinu ettepanekutega arvestatakse rohkem kui tavaliselt.
SÕNN – Mõjud täna optimistliku ja mõnevõrra süüdimatuna. Väga võimalik, et pääsed üle noatera suurtest probleemidest.
KAKSIKUD – Üritad iga hinna eest olla olukorra peremees ja lähed endast välja, kui keegi püüab sulle mingil moel vastu hakata.
VÄHK – Tõenäoliselt jõuad lõpuks ometi selgusele selles, mida sa tahad ja mida mitte. Sinu kõhklused kaovad ja enesekindlus suureneb.
LÕVI – Sinu asjalik ja kaine mõtlemine annab täna hea võimaluse olla eeskujuks nendele, kellele oled juba ammu tahtnud oma põhimõtted selgeks teha.
NEITSI – Naudid nüüd eelkõige seda, kui saad unustada oma positsiooni ja kohustused.
KAALUD – Hea päev lõpetada pooleliolevaid töid. Vajalik oleks ka kodus koristada ja ebavajalikud asjad minema visata. Ebasoodne aeg pidutsemiseks.
SKORPION – Võid oma kompromissitu otsekohesusega mõjuda paljudele inimestele suisa hirmutavalt.
AMBUR – Oled täna üliheas tujus. Ülemeelikud meeleolud võivad aga kaasa tuua pealiskaudsuse ja mõningate asjade hooletusse jätmise.
KALJUKITS – Kaldud täna andma lubadusi, mille täitmiseks pead hiljem palju vaeva nägema ja energiat kulutama. Pigem ole tagasihoidlikum.
VEEVALAJA – Sa lausa pritsid täna originaalseid ideid ning võimalik, et nii mõnegi neist realiseerid juba täna. Ära siiski üle pinguta.
KALAD – Töine päev. Oled kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada! Luba endale väheke puhkust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 55 korda, sh täna 1)