Muhu valla endisse hooldekodusse plaanitakse ehitada eluruumid

Muhu vallavalitsus kavatseb endisse hooldekodu majja ehitada kaheksa korterit.

“Kuna Muhus on praegu puudus mõistliku hinnaga elamispindadest ja küsitakse kortereid, siis on nii valla arengudokumentides ja ka juba selle aasta eelarves paika pandud, et vana hooldekodu ruumidest ehitatakse välja eluruumid,” ütles Muhu vallavanem Raido Liitmäe. Vallavanem lisas, et Muhu vald on juba läbi viinud Muhu endise hooldekodu ruumide eluruumideks rekonstrueerimise projekteerimistööde hanke ja eelprojekti mahus projekteerimistööde teostamiseks on leping sõlmitud firmaga EnergiaProjekt OÜ.

“Selle aasta plaanis ongi projekteerimistööd ja esialgse väljapakutud lahenduse põhjal tuleb endise hooldekodu ruumidesse kaheksa korterit suurusega 43 kuni 54 ruutmeetrit,” rääkis vallavanem, kelle sõnul on ehitustööd kavandatud 2015.–2016. aastale.

Raido Liitmäe ütles, et seniks kui ehitustööd veel alanud ei ole, on nad vabanenud pindasid pakkunud välja ajutiste elamispindadena ning mõned Muhu ettevõtted on tõesti huvi tundnud ruumide rentimise vastu eelkõige suveperioodil oma töötajate majutamiseks, samuti on ajutist elamispinda küsinud eraisikud.

“Praegu on majas sees veel hooldekodu varustust ja see kraam, mis uues hooldekodus kasutust ei leia, on plaanis lähiajal sümboolse hinna eest maha müüa,” märkis vallavanem.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 439 korda, sh täna 1)