Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev peaks tooma sinu ellu stabiilsuse ja materiaalse heaolu. Ole valmis perekondlikeks ja koduga seotud üritusteks.
SÕNN – Täna tunnetad intensiivset soovi olla asjade ja sündmuste eesotsas. Naudid tähelepanu ja tunnet, et teised sõltuvad sinust.
KAKSIKUD – Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Hoia seda meeles, kui poetad pisara või paar.
VÄHK – Hõljud täna oma mõtetes ja igasugune koostöö sinuga on raskendatud. Võid ühel hetkel avastada, et oled liiga hajameelne.
LÕVI – Suunad täna kogu oma energia ühele konkreetsele valdkonnale. Tead, mida tahta ja mis on sulle kasulik, ning teed selle saavutamiseks kõik.
NEITSI – Sinu meeleolud on täna väga vahelduvad. Tühisemgi ebaõnnestumine võib sind lausa endast välja viia.
KAALUD – Sinu enesehinnang on nüüd üsna kõrge, võimalik, et tunned vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna.
SKORPION – Tänased planeediseisud soosivad praktilisi ettevõtmisi. Romantilised mõtted ja emotsioonid jäävad tahaplaanile.
AMBUR – Võimalik, et tunned täna soovi oma elus midagi täiesti kardinaalselt muuta. Püüa alustada sisemisest muutumisest ja eneseanalüüsist.
KALJUKITS – Täna aktiviseeruvad sinu alateadvus ja fantaasia. Oled väga tundlik ja loominguline. Kasuta seda huvitavat energiat maksimaalselt.
VEEVALAJA – Intellektuaalsete meeleoludega päev. Võid kokku puutuda religioosse maailmavaatega. Suureneb huvi filosoofia vastu.
KALAD – Täna võib juhtuda, et sind süüdistatakse milleski, milles sa tegelikult süüdi pole. Võta asja rahulikult ja ole inimestega siiras.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 55 korda, sh täna 1)