Horoskoop

JÄÄR – Tunned vajadust suhtlemise järele. Oma avameelsushoos võid suvalistele inimestele rääkida väga isiklikest asjadest.
SÕNN – Võimalik, et oled täna sunnitud võtma rahaga seotud riske. Ära usalda võõraid inimesi liiga kergekäeliselt.
KAKSIKUD – Oled täna liialt enesekriitiline, mistõttu kipud kõikjal tahaplaanile hoiduma ja väldid oma arvamuse väljaütlemist.
VÄHK – Nüüd hakkavad sinu tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb mõni vana probleem või suhe. Tunned end igati hästi.
LÕVI – Sul on väga palju ideid ja tahad neid kõiki korraga rakendada. Oled temperamentne ja energiline.
NEITSI – Oled täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipud oma partnerit ilustama ja võid endale tõelise illusiooni luua.
KAALUD – Nüüd on hea aeg pöörduda professionaalide poole nõuannete saamiseks, eriti kui vajad psühholoogilist konsultatsiooni.
SKORPION – Oled täna positiivselt meelestatud, vahest isegi romantika lainel. Kasuta seda täielikult ära. Homme võid jälle mossitada.
AMBUR – Püüad käituda väga väljapeetult. Väldi siiski sellise käitumisega liialdamist. Saavutad edu, kui oled spontaansem ja loomulikum.
KALJUKITS – Hea päev tegutsemiseks ja suhtlemiseks. Hoia silmad lahti ja ole valmis uueks infoks, mis võib sulle tuua uusi võimalusi.
VEEVALAJA – Võid sattuda koostööd tegema mõne väga konservatiivse ja samas võimuka inimesega. Ära lase tal endale pähe istuda.
KALAD – Sinu meeleolu on täna äärmiselt muutlik. Võid vihastuda või solvuda tühiste asjade pärast, samas suudad ka rõõmu tunda väikestest asjadest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 49 korda, sh täna 1)