Meeleolukas pühapäev Nasval

POLITSEI KÄIS KÜLAS: Noorsoopolitseinik Minna Raun. Foto: Piia Prei

POLITSEI KÄIS KÜLAS: Noorsoopolitseinik Minna Raun. Foto: Piia Prei

7. juunil kella kaheteistkümneks olid kõik Lääne-Saare valla lapsed lähedalt ja kaugemalt oodatud koos tähistama lastekaitsepäeva Nasva klubis. Lapsi oli koos vanematega kohal palju – imikutest vanaemade-vanaisadeni.

Päeva alustasid Piip ja Tuut oma etendusega “Piip ja Tuut kontserdil”. Olen veendunud, et saalis ei viibinud ühtegi last ega täiskasvanut, kelle suunurgad poleks tõusnud, sest etendus andis lõbusa meeleolu kogu päevaks.

Päev jätkus mängude, loterii ja näomaalingutega. Loteriivõitude hulgas oli tasuta pannkooke ja jäätiseid, mida oli vastava kupongi alusel võimalik Nasva kohvikust lunastada. Kohal oli ka politsei, kes tutvustas politseiauto töötamise võimalusi. Sireenide katsetamine osutus laste lemmiktegevuseks.

Noorsootöötajad Deisi ja Merle olid lastele välja mõelnud võistlusmänge, kus oli võimalik erinevaid auhindu (kohukesed, jogurtid, pannkoogid, jäätis) võita.

Pikemat sorti saba lookles näomaalija juures, kus iga laps sai täpselt oma soovi kohase vahva tegelase näo pähe. Nii võis ringi liikumas näha nii Ämblikmehi kui ka Hello Kittysid.

Lõpetuseks tahaks tänada kõiki, kes selle toreda päeva õnnestumisele kaasa aitasid: Nasva kohvikut Kodurand, näomaalija Irene Babenkot, noorsoopolitseinik Minna Rauna ja noorsootöötajaid Deisit ja Merlet.

Samuti tänusõnad Saaremaa Delifood OÜ-le, kes sponsoreeris kohukeste ja jogurtitega.

Teiega oli vahva! Järgmise korrani!

Piia Prei
lastekaitsespetsialist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 125 korda, sh täna 1)