Orissaare triatlon

27. juunil toimus Orissaare 9. triatlon, kus tänavu jahedat suveilma ja külma vett trotsides osales 27 tublit sportlast.

Võistlejatel tuli läbida Väikeses väinas ujudes 300 m, Orissaare lähiümbruses rattaga sõites 15 km ja joosta 4 km aleviku tänavatel. Start ja finiš olid Illiku laiul.

Parima tulemuse saavutas Jorma Härmsalu 21CC triatloniklubist, kes läbis raja ajaga 0.45.31,47. Teise koha saavutas Koit Uus ja kolmandana ületas finišijoone Indrek Saaremäel.

Naistest oli parim Maria Jänese klubist Jooksupartner, teisena saabus finišisse Kaire Matson klubist Elujooks.

Suur tänu toetajatele, Eesti Kultuurkapitalile ja Remax Eestile. Suur tänu kõigile abilistele: Margole, Liisile, Igorile, Eevile, Reinele, Paabule, Annelile, Jürile, Tarmole, Kaljole, Heitile, Orissaare politseile ja Hillar Peeglile, Bivarixile, Pöide spordiseltsile.

1. a suvel toimub Orissaare triatlon 10. korda! Plaanis on mitmed üllatused ning kindlasti toimub samal õhtul Kalda kohviku terrassil pidu Orissaare triatloni auks.