SPORDIVEERG: Sügisene tervisepäev Orissaare spordihoones

17. oktoobril kell 13 toimub Orissaare spordihoones sügisene tervisepäev. Kavas on haarav toitumisloeng, elevust tekitav kehakoostise mõõtmine ja TRX-treeningvahendi baaskoolitus.

Toitumisloengu teema on “Kuidas end kõhurasvast vabaks süüa?” Kas dieedipidamine peab olema viimsepäeva võitlus või saab ka kuidagi teisiti? Miks me ennast paksuks sööme? Kuidas saada hakkama kalorite lugemiseta?

Personaaltreener Mirko Miilits jagab loengu kuulajatele oma klientide edulugudel põhinevaid nõuandeid, mis keskenduvad järk-järgulisele toitumis- ja liikumisharjumuste muutmisele.

Miks peaksid loobuma oma lemmikmaiustusest ja väsitama end lühiajalisi tulemusi pakkuvate toitumiskavade-dieetidega? Olen hulgaliselt kaalulangetajaid nõustanud ja enamiku jaoks on kaalu allasaamine iga-aastane korduv protseduur. See ju väsitab ja nüristab vaimu.  Miilits räägib oma loengus elutervest lähenemisest, selgitab toitumismüüte, pakub praktilisi lahendusi muudatuste tegemiseks ja on see inimene, kelle käest julgelt nõu küsida. 2015 olgu elu parima vormi aasta!

Tervisepäeval osalejatel on võimalus mõõta oma kehakoostist ühe selle ala parima masinaga Jawon ioi 353. Iga osaleja saab endale A4-väljatrüki, millel on näha lihaste, sisemiste rasvade ja mineraalide näitajad. Lisaks saab teada oma bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi, kehamassiindeksi, soovitusliku söömisnormi ja eesmärkide saavutamiseks kuluva aja. Kehakoostise mõõtmine on alati olnud suur tõmbenumber ja elevuse tekitaja.

Sellest sügisest täienes Orissaare spordihoone inventari valik 6 TRX-treeningkomplekti võrra. Suur tänu Raimo Tammele, kes taotles lisavahendeid Eesti noorsootöö keskusest huvikoolidele mõeldud “Varaaida” programmist.

Treeninguhuvilised on oodatud TRX-treeningsüsteemide põhiharjutuste baaskoolitusele. Koolituse viib läbi Eesti üks paremaid TRX-vahendite asjatundjaid Kaia Kollo. Tervisepäeva loeng ja TRX-treening on kõigile tasuta! Kehakoostise mõõtmine maksab 5 eurot.

Kohtumiseni tervisepäeval!

Liisi Miller,
SA Orissaare Spordihoone büroojuht

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)