Koolivikker 2015 Aste põhikoolis

Kärla mälumängu võistkond: Sander Õispuu, Kenneth Lember, Joosep Leemet, Karis Kivi, Helena-Karmen Saar.  ANNIKA JÜRVISTE

Kärla mälumängu võistkond: Sander Õispuu, Kenneth Lember, Joosep Leemet, Karis Kivi, Helena-Karmen Saar.
ANNIKA JÜRVISTE

2014. aasta Koolivikker toimus Kärla põhikoolis, kus üldvõitjaks tunnistati Aste põhikool. Sel aastal võttiski Aste kool vastu Koolivikkeril 2015 osalejaid.

2015. novembril kogunesid Aste põhikooli 13 Saare maakonna kooli – Leisi KK, Valjala PK, Kärla PK, Tornimäe PK, Muhu PK, Orissaare gümnaasium, Kuressaare Vanalinna kool, Salme PK, Kahtla LPK, Mustjala LPK, Lümanda PK, Saaremaa ühisgümnaasium, Kuressaare gümnaasium – esindused, et võistelda maakondlikus võistlusmängus Koolivikker 2015. Üldvõitjaks tunnistati sel aastal Leisi keskkool, kes on seega Koolivikkeri korraldaja järgmisel aastal.

Iga kooli mälumängu võistkonnas oli viis 5.–9. klassi õpilast. Sel aastal oli kolme vooru nupukaim Saaremaa ühisgümnaasium, teiseks tuli Leisi keskkool ja kolmas oli Salme põhikool.

Loovtöö tuli teha muusika-aastale pühendatud teemal “Me armastame muusikat”. Žürii hindas 5.–6. klassi arvestuses I koha vääriliseks Lümanda põhikooli õpilaste Liisu Lillese ja Victoria Vihmani töö (juhendaja Kristina Tiitson). II koht läks loovtöös Leisi keskkoolile ja III koht Vanalinna koolile.

7.–9. klasside arvestuses võitsid oma loovtööga žürii südamed Orissaare gümnaasiumi õpilased. II koht läks Salme põhikoolile ja III koht tuli Kärla põhikooli tüdrukutele Gabriela Grahvile ja Joanna Jaansalule (juh Külli Luup).

10.–12. klassidest oli osavõtvaid võistkondi vaid kaks ja edukamaks osutus Saaremaa ühisgümnaasium.

Koolivikker toetab igati ka sportlikku liikumist. Sel aastal toimus saaliorienteerumine. Kiireim poiss rajal oli Sander Õispuu Kärla koolist ja nobedaim tüdruk Valjala kooli õpilane Viktooria Latkin.

Meeleoluka vahepausi täitis külalisesineja Taniel Vares, kes rääkis noortele oma muusikast ja hobidest. Muidugi ei puudunud ka laul!

Aitäh tublile Aste põhikoolile suurepärase päeva organiseerimise eest ning Lümanda ja Kärla põhikoolile tubli osavõtu eest!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 197 korda, sh täna 1)