Horoskoop

JÄÄR
Oled täna nii enda kui ka oma kaaslaste vastu liiga range. Elu meenutab sulle aastaid tagasi juhtunut ning sa tead, et pead selle uuesti läbi ja üle elama.
SÕNN
Sinu maine hakkab kellegi silmis paranema, kuigi enda arvates ei ole sa selleks midagi teinud. Tunned end kindlalt ja rahulikult.
KAKSIKUD
Emotsioonide lahingumöll on möödas ja saad rahulikult hingata. Oled üdini optimist ja naudid, kui sinu ümber on optimistid.
VÄHK
Tänased planeediseisud võivad endaga kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid ja võimuvõitlust. Oht langeda pettuse ohvriks.
LÕVI
Võid kergesti jääda külmetushaigustesse. Sobiv aeg suuremate ja kaalukamate esemete hankimiseks.
NEITSI
Loodus ei salli tühja kohta ja praegune seis on selle näiteks. Aeg teha tulevikuplaane, pane paika kaugemad eesmärgid.
KAALUD
Võid pettuda, kui näed, et sa polegi kellegi jaoks nii tähtis, kui olid lootnud. Püüa ka oma vigu näha ja olukorda adekvaatselt hinnata.
SKORPION
Kipud täna asju keerulisemaks tegema, kui need tegelikult on. Võib juhtuda, et paikapandud plaan pudeneb laiali ja asjad lähevad hoopis teisiti, kui olid oodanud.
AMBUR
Sa ei lase end peibutada asjadest, mis sulle pikas perspektiivis kesistena tunduvad. Vajad midagi kindlat, konkreetset ja käega katsutavat.
KALJUKITS
Kipud olema põikpäine ja iseteadlik. Võimalik, et tunned end täna süüdi asjades, mis tegelikult sinuga seotud pole.
VEEVALAJA
Täna võid kohtuda oma ideaalse kaaslasega. Lähemal vaatlusel ei pruugi ta siiski olla see kõige ideaalsem.
KALAD
Keegi näeb sinus sinu sisemist ilu ja saad tema abil elus pisut kergemalt läbi ajada. Oled täna väga enesekindel, kuid teiste inimeste suhtes kriitiline.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 126 korda, sh täna 1)