Ametikoolis talvine vastuvõtt

Kuressaare ametikoolis algas 22. jaanuarini kestev talvine sisseastumisavalduste vastuvõtt. Välja on pakutud kuus keskhariduse järgset eriala tsükli- või päevaõppes.

“Esimest korda pakume võimalust juuksuriks õppida tsükliõppes, mis tähendab mõnusat võimalust ennast täiendada või õppida täiesti uus eriala, samal ajal tööl käies,” rääkis ametikooli õppejuht-metoodik Anneli Kikkas. Tõsi küll, see, kas juuksuri erialal avatakse tsükliõppe rühm või tavapärane päevaõppe rühm, selgub Kikkase sõnul pärast sisseastujate soovide kaardistamist.

Lisaks on võimalik tsükliõppes õppida pagariks ja ärikorralduse spetsialistiks. Need mõlemad on esmaõppe õppekavad, kus ei nõuta eelnevat erialast ettevalmistust või töökogemust. Tsükliõppes saab õppida ka toitlustuskorralduse ja hooldusasutuse praktikajuhendaja eriala. Need on jätkuõppe õppekavad, kus õppima asumiseks on vaja varasemat õpi- või töökogemust.

Päevaõppes võib end kuue kuuga koolitada CNC-töötlemiskeskuse operaatoriks.

Sisseastumisavaldusi ja dokumente võetakse vastu tööpäeviti kell 9–16 kooli raamatukogus. Avalduse võib esitada ka kooli veebilehe kaudu.

Sisseastumiskatsed toimuvad 22.–29. jaanuaril. Õppetöö algab veebruarist.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 259 korda, sh täna 1)