Möödunud aastast tulevikku vaadates

Taas on üks aasta jõudnud väärika lõpuni. Vaadates tagasi 2015. aastale, on meeldiv tõdeda, et Lääne-Saare vallas on toimunud palju nimetamist väärivat: Lääne-Saare valla esimene sünnipäev, Lääne-Saare valla esimene külade päev, Kaarma öölaulupidu, külavanemate ümarlaua traditsiooni taastamine, Vaivere kergliiklustee valmimine, Taritu laulupidu, hooldekodu hoone ostmine, Lümanda põhikooli katlamaja rekonstrueerimine, Aste lasteaia kergekütteõlikatla asendamine maasoojuspumba süsteemiga, menukad jaanituled üle valla, Lümanda mängudetoa avamine, arengukava valmimine jne, jne.

On veel palju väiksemaid ja suuremaid saavutusi, üritusi ja tegemisi, millest saaks ja võiks kirjutada. Kuid nii mõnigi asi võiks jääda lugeja enda avastada, vaadates mõttes tagasi möödunud aastale ja ümbritsevas elukeskkonnas kordasaadetule.

Lääne-Saare vald on hea paik elamiseks, kultuuri armastav, huvitav, aktiivse elanikkonnaga, looduskaunis ja heade võimalustega omavalitsus. Selle hoidmiseks tuleb meil kõigil panustada oma aega ja energiat. Iga kodanik saab olla kasulik hea sõna, positiivse kommentaari ja julgustava ideega.

Meie jaoks on oluline, et oleksite kursis valla tegemistega ja et rahvani jõuaks kogu vajalik info. Sellega seoses ootan ettepanekuid ja ideid, mis aitavad muuta meie vallalehte sisukamaks. Anna teada, mida tahaksid kindlasti Põhjatähest lugeda ja millist infot ootad ja vajad. Kirjuta mulle oma ettepanekutest e-meili teel merike.lipu@laanesaare.ee või saada kiri postkasti Marientali tee 27, Kuressaare 93820. Püüdes üksteist kuulata ja mõista, loome hooliva keskkonna meile kõigile. Hooligem üksteisest, leidkem aega lähedaste jaoks, märgakem inimesi enda ümber ja arvestagem nendega.

Head uut aastat, Lääne-Saare valla elanikud!

Merike Lipu, Lääne-Saare vallavalitsuse infotöötaja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 87 korda, sh täna 1)