Horoskoop

JÄÄR
Mingil määral oled sa koostööks valmis, kuid kui sinu õigusi hakatakse jalge alla tallama, loobud kohe ja ümber veenda on sind võimatu.
SÕNN
Su parimad sõbrad on need, kes on ausad ja kriitilised ning sulle mett moka peale ei määri. Hea päev olulise eraldamiseks ebaolulisest.
KAKSIKUD
Kipud oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Kasuks tuleks asju väheke ette planeerida.
VÄHK
Miski pole nii, nagu näib. Pead õppima tajuma allhoovusi ja lugema ridade vahelt. Roosad prillid võid mõneks ajaks sahtlisse unustada.
LÕVI
Oled üsna romantiliselt meelestatud ja valmis uueks suhteks. Asjad, mis on end ammendanud, on õigem seljataha jätta.
NEITSI
Väldi liigset konservatiivsust, vajadusel ole valmis ka kompromisside tegemiseks. Soodne aeg lõõgastumiseks ja aja maha võtmiseks.
KAALUD
Sinu eesmärk on luua endale võimalikult hea positsioon ja kindlustada turvalisus, millega kaasneb vastav staatus.
SKORPION
Sind piinavad mingid kinnismõtted. Pöörad liigset tähelepanu oma tervisele. Väiksemgi ebakõla organismis ajab sind paanikasse.
AMBUR
Tänased planeediseisud võivad kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid ning võimuvõitlust. Elad oma partneriga võrreldes täiesti erinevas maailmas.
KALJUKITS
Tõenäoliselt saad täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Ära jäta neid siis kasutamata.
VEEVALAJA
Organisaatorivõimed lubavad sul saavutada märkimisväärseid tulemusi. Tegutsed täna tõelise juhtoinana ja pälvid kiitust.
KALAD
Aeg teha tulevikuplaane ja pühenduda kaugemate eesmärkide seadmisele. Samas tunned tungi minna sügavuti ja vaadata enda sisse.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 150 korda, sh täna 1)